Popis přední stránky Prizee

23. února 2008 v 22:21 |  Hry za dárky na internetu
Takže pokud jste se registrovali na Prizze tak si přejděte na hlavní stranu. Úplně nahoře jsou vlaječky na přepnutí jazyka.
V levo nahoře jsou dva řádky: User name: zde vyplníte přezdívku
your password: zde vyplníte heslo. Dole je ještě Memorize. Pokud zaškrtnete čtvereček, počítač si bude pamatovat vaše přihlašovací údaje.
Stiskněte ok
Po přihlášení se na místě přihlašovacích údajů objeví vaše přezdívka, hodnost, počet dní kolik hrajete a log off na odhlášení.
Dále je na levé straně bedna s pokladem kde je napsáno kolik máte Bubz (místní měna, 1bubz=1euro) a pod sebou: nápověda, Vaše konto, novinky, zprávy, dárky, vítězi, diskuzní fórum, maxpack (o tom bude dále), komiksy, kontakt, kniha návštěv.
Uprostřed jsou hry, za které získáváte Bubzy. V úplně pravém sloupci jsou hry placené, které si můžete koupit za Bubzy. Jedná se většinou o losy které stíráte. Tuto formu hazardu nedoporučuji, jelikož nejčastěji o své pracně našetřené Bubzy.
Pod hrami zdarma jsou tzv legendární hry, které můžete hrát pokud aktivujete tzv maxpack (o tom v dalším článku) a pod nimi jsou tajné hry, které dostanete za splnění úkolů (o tom také v dalším článku)
Tak to je snad celý popis první stránky. V případě dotazu nebo jen podělení se o své zkušenosti mě můžete kontaktovat přes tento web v komentářích nebo mi poslat zprávu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama