Maxpack

26. března 2008 v 19:16 |  Hry za dárky na internetu
www.zitnebotezit.cz
Tak teď si konečně povíme, co to ten maxpack je.
Jedná se vlastně o takový balíček vylepšení. Dá se koupit, stojí neco přes 1 euro, někdy se dá získat i levněji, ale dá se získat i zadarmo, i když to trvá trošku déle.
První Maxpack získáte třetí den kdy budete hrát zdarma. Je to takový Maxpack nazkoušku, abyste si vyzkoušeli, k čemu to je. Takže tedy za aktivaci maxpacku získáme: Na jednu námi vyhranou hru 15pokusů na víc ( v případě že si vybereme los tak 45pokusů na víc), a 1 pokus ke každé legendární hře. Někdy je i týdenní hra, na kterou Maxpack platí také.
Maxpack aktivujeme buď tím, že po dohrání dané hry klikneme místo na index (návrat na úvodní stránku) na Maxpack, nebo na hlavní stránce klikneme v levém menu na Maxpack (ve fr Pack+) a z nabídky si vybereme hru, na kterou Maxpack použijeme.
A teď stručně stránky, kde získávám já maxpacky zdarma. Také za hraní her, ale většinou se jedná o losy, které stačí setřít. Tak asi nejlepší je Yacado, na Maxpack se dá nahrát zhruba za 40 - 50dní. Další je gratkado, kde na Maxpack trvá trošku déle, asi 70dní, a jsou to samé losy. Binbango, kde dostanete každý den 10 tiketů a můžete si vybrat, za co je uhrajete (jeslti hry, nebo losy) a výhoda je, že pokud je ten den neuhrajete, zůstávají Vám do dalších dnů. A poslední, zatím nejnovější a ještě opravdu nevím jak to bude fungovat, ale vypadá to velice dobře a body přibývají hodně rychle je Anemora, ale její funkčnost je ještě s otazníkem, jelikož je nová. Zatím nejnověji používám SmartBarre, který je spíše na vydělávání peněz, ale kódy Pack+ v nabídce má, takže ho spíše užívám na tento kód (už jsem i vyzkoušela, na kódy funguje 100% na přímé platby nevím) - bližší info ke SmartBarre zde. Zatím nejnovějsí surfbarre na Maxpack je EuroKdo. Banner se dá dát přes SmartBarre, takže ani nepřekáží a mohou běžet oba. Soubor 4Maxpacky stojí 5euro, výplata na PayPal je také od5euro
Tak poslední novinka k Anemore, získala jsem maxpack (Pack+) ale je to o štěstí, být ve správnou chvíli na správném místě :-)
1.5.2008 jsem z Anemory získala Pack+ a 2.5. 2008 kód na Gratkado (každý den lze získat jen jeden kód, i když máte body na více kódů)
10.5.2008 ze Smartbarre Pack+
12.5.2008 z Anemory kód na Gratkado (GratCode)
UPOZORNĚNÍ: od července jsou stránky anemora.com mimo provoz! Jeslti budou ještě nekdy spuštěny, se ukáže..:-( ale na kódy byla nej!
jinak od poseldního zápisu získání kódu jsem s Anemora.com získala Gratopass (na Gratofoot) na SmartBarre Maxpack (prizee) a na Binbangu několikrát Gratkode (gratkado)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama