No-minimum - registrace

26. března 2008 v 18:25 |  Peníze na internetu
31. srpna 2008: No-minimum funguje! - už je vše v pořádku, bohužel přišli o databázy od 4. srpna, tudíž kdo se registroval, žádal o výplaty, upgradoval účet či nakupoval reffy, musí požádat ještě jednou. Tak doufám, že už bude vše ok a přechod na nový server se vyplatí nejen jim, ale i nám ke spokojenosti všech :-)
NOVÉ ZPRÁVY: z 99% je vše v pořádku, ale stránky stále ještě neběží, dokud vše nebude 100%, za výpadek bude odškodnění. Dokonce už přišli dnes (26.8.2008)i maily. Tak snad se to brzy rozeběhne!
PROSÍM POZOR!:Na serveru No-minimum.com probíhá úprava a vypadá to, že s tím mají problémy. Proto momentálně nejsou stránky k dispozici. Ale podle všeho co píší by se to mělo rozjet. Tedy mělo se to rozjet do 24.srpna. Stránky stále nejdou, ale stále na tom pracují, tak se to snad povede. Proto prosím, když budete mít zájem se registrovat do tohoto systému, do této doby 100% spolehlivého, vraťte se ke mně později. Děkuji!
Na internetu je mnoho společností, platících za to že Vám pošlou e-mail s reklamou, Vy se na ni podíváte a za to Vám zaplatí. Vyzkoušela jsem jich několik, a úplně nejlepší, fungující již několik let a pravidelně vyplácející je No-minimum.com.
Výplaty lze poslat na e-gold, kde je výplatní minimum 0,01dolaru (což získáte v podstatě ihned po otevření prvních reklam a můžete si tedy ihned vyzkoušet, že platí). A na PayPal, kde je výplatní minimum 1dolar.
Pro přihlášení klikněte zde Po otevření okna klikněte na horním panelu na SIGNUP, vložte do políčka svou e-mailovou adresu a počkejte, až Vám přijde aktivační e-mail. Bude tam aktivační link, na ten klikněte a dovyplňte přihlašovací údaje (přezdívku, heslo, adresu-možno vymyslet, pro výplatu není potřebná, zaškrtněte 12 zájmových kategorií, ze kterých chcete reklamy a vyberze si způsob výplaty (E-gold - číslo účtu, PayPal - email k účtu), dejte souhlas s podmínkama a je to hotovo :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikuška Kikuška | Web | 15. listopadu 2008 v 18:51 | Reagovat

Ahojky.. chci se zeptat jestli to máš vyzkoušené, jestli to není nějaký podvod a mohli by využít těch mých údajů atd. Děkuju za odpověď, odepiš prosím na blog :)

2 Hanča-admin Hanča-admin | 15. listopadu 2008 v 19:34 | Reagovat

Ahojky, odpovídala jsem na Tvém blogu, ale připíšu to i sem...Jsem u této firmy registrována již minimálně 2roky, a je to jedna z nejspolehlivějších firem jak na vyplácení, tak-vzhledem k tomu, že s osobními údaji nemám problém, tak i v tomto směru. Hlavně jako povinné tam zadat svůj e-mail, na který budou chodit reklamní e-maily, adresa, datum narození....lze dát smyšlené. Dále je důležité dát funkční údaje na peněženku, kam chcete vyplácet peníze...protože bez toho se prostě můžete rozčilovat, že neplatí...ale jak by mohli, když není kam to poslat? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama