No-minimum - vydělávám

26. března 2008 v 18:49 |  Peníze na internetu
Takže jste se nejspíše již úspěšně registrovali na No-minimum.com a teď co dál? Je zde několik možností, jak vydělávat. Můžete třeba jen čekat na reklamní e-maily, ty chodí tak 4-5za den, a jsou docela slušně placené, ale také můžete klikat na bannery. Začneme přihlášením se (v sekci member)
Zhruba v první polovině stránky je naše MENU,
první je EARNING- zde se můžeme podívat na stav našeho konta
PAID TO CLICK - zde jsou bannery, za jejichž klikání dostaneme centy. Bannery jsou od 0.5 do 0.01centu, a jsou doplňovány několikrát denně dále zde jsou bannery za body (3-1bod) za ně si můžete koupit reklamu do PTP (všechna okna je třeba nechat zapnutá dokud běží počítadlo času v levo nahoře, nejčastěji 10-30 sekund - platí i pro e-maily)
PAID TO SIGNUP - dostáváte odměny za zaregistrování se do nabízených společností
PAID TO PROMOTE - pokud máte web, můžete si zaplatit reklamu (lze zaplatit body nasbíranými za odklikání bodových bannerů)
USERINFO - zde jsou Vaše údaje, můžete je změnit
MANUAL SURF - ručně klikáte, objevují se Vám stránky, kde kliknete na kontrolní číslo, po uplynutí určité doby se stránka změní a opět kliknete na kontrolní číslo...dostáváte za to body
UPGRADES - můžete si zaplatit vylepšení, bude Vám chodit více e-mailů, budete mít více hodnotnějších bannerů, dostanete reffy (lidi, kteří se jakoby pod Vámi registrovali a za jejich aktivitu také budete získtávat centy)
CASHOUT - zde žádáte o výplatu - POZOR NA SPRÁVNĚ VYPLNĚNÉ ÚDAJE! U E-GOLD ČÍSLO ÚČTU A U PAYPAL E-MAIL! Často se stává, že člověk čeká na výplatu, stále nic, a když už to chce zabalit a jen tak ze zvědavosti nahlédne, zjistí že něco zadal špatně :-) výplata trvá 10-14dní
REFERRAL CENTER - zde máte svůj odkaz, který si můžete umístit na web, do různých diskuzí nebo do podpisu v e-mailu a získat tak své referry. Je 6 úrovní : 5%, 4%, 3%, 2%, 1%, 1%
LOG-OUT - odhlášení
Ostatní položky které zde nevyčítám neznám a nepoužívám :-) pokud je někdo vyzkoušíte, napište prosím do vzkazů k čemu jsou, ať se poučíme všici :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maxkik maxkik | Web | 25. srpna 2008 v 22:49 | Reagovat

hezkej blog.

2 Hanča-admin Hanča-admin | 25. srpna 2008 v 23:22 | Reagovat

Děkuju!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama