Yacado

1. dubna 2008 v 19:59 |  Hry za dárky na internetu
Na tomto herním serveru je možné hrát za body a ty vyměnit jak za dárky, tak za různé kódy na jiné herní servery, jako např Maxpack (9900b) Tonikpotion (6600b) a Y-code (5500b)
Zaregistrovat se můžete zde po otevření stránky kliknete na INSCRIPTION v levém sloupci a dále pokračujte podle obrázku:
Upozornění:
od dubna 2008 se na Yacadu už nedá hrát o jiné kódy, k dostání je pouze Y-code. Ale je možné si nechat poslat eura na PayPal nebo šekem a ten si vybrat v bance.
UPOZORNĚNÍ 2: v srpnu 2008 zmizela i možnost nechat si vyplatit na PayPal a zůstali jen šeky..doufám, že se PayPal vrátí :-(
Pozor, na jednom počítači je možno mít max. tři účty, a to každý da jiné jméno a e-mailovou adresu!
Y-cody koupené na účtu Yacado lze použít jen na tom samém účtu! Nelze, tedy koupit kód na jednom účtu a použít na jiném!
Referenční program funguje tak, že když si člověk, který se přes Vás registruje koupí 3 Y-kody, vy jeden dostanete...není to nic moc, ale já mám jeden hlavní účet a dva "vedlejší" kterými si právě sponzoruji ten svůj hlavní účet Y-cody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Intri Intri | 11. května 2009 v 16:43 | Reagovat

Zdravím. Sorry, jeslti to bude vypadat jako spam, ale napsal jsem program, který by mohl pomoct s hrou Fuji. Informace o něm a program samotný najdete na http://fuji.aspone.cz/fujicz.html . Doufám, že vám dobře poslouží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama