27. května 2008

27. května 2008 v 16:33 |  Deníček
Tak jsem právě založila novou rubriku: Deníček
Jinak dnešní den vypadal tak, že jsem v sedm ráno vstala, šla na zkoušku z chovu zvířat a prostředí. Nakonec to bylo v pohodě. I když oproti očekávané písemné zkoušce začal zkoušet ústně.
Po zkoušce jsem šla na studijní odevzdat návrhový list na letní praxi (během letních prázdnin máme někde být 25 dní na praxi a zajišťujeme si místo sami, mě se podařilo sehnat místo zde tak pevně věřím, že těch 25dní mezi zvířátky bude super. Plno práce, ale super. Už jsem tam dokonce asi před měsícem byla na víkend a lidové jsou tam úplně báječný, takže se už docela těším :-) nejspíš tam budu zůstávat i déle, než je povinné
(takže asi předem upozorním, že během července se na zápis do deníčku moc nedostanu, ale pak to snad doženu, vzhledem k tomu, že si povedeme deník do školy, tak bude z čeho čerpat :o) )
Pak jsme se stavili v menze na oběd a pak ke mně na pokoj na internet. A teď už je čas na učení, protože pozítří je další zkouška z mikrobiologie.
No, asi teď nějakou dobu nebudou moc zajímavý zápisky, přeci jen zkouškový je zkouškový :o) Ale třeba se přeci jen něco zajímavého přihodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama