Co nemám ráda

24. května 2008 v 22:56 |  Něco o mně
Nevím co nemám ráda nejvíc, tak začnu tím, co mě napadne jako první.
Nemám ráda takové ty drzé slečinky, co např. přijdou na vyučování, je tam mladej učitel a oni se jen předvádí...(pro ty co zažili, nemusím popisovat, ti co nezažili, o nic nepřišli) a ještě víc nemám ráda ty učitele, co jim na to skočí a můžou se z nich zbláznit. A že jsem to teď půl roku zažívala, když jsme měli kartografii. Pracovali jsme se speciálním programem na PC. Když ona slečna zaječela, že jí to někam zmizelo, tak tam hned byl. Ale když jsme potřebovali něco my (normální lidé) tak jsme buď půl hodiny čekali než bude mít čas, nebo (a to nejčastěji) jsme si na to přišli sami............já jen doufám, že to nemluví závist, že to taky tak neumím zahrát :-D
No, dál nemám ráda hmyz, když mi lítá v místnosti. Venku je mi to jedno, to si na mě může celkem cokoliv sednout, ale doma to opravdu nesnáším, i když to jen tiše sedí na zdi. Chudinky malý, oni za to nemůžou, ale přes všechno se je snažím dostat ven živé.
Taky nemám ráda bezohlednost. K lidem i zvířatům. A naší planetě. Nejsem ekoterorista, i když směr mého vzdělání by tak mohl vypadat. Naopak zastupuji názor, aby ekologie byla pro každého a byla samozřejmostí. Vím, že ekonomie a ekologie nejdou dohromady, ale doufám, že je tam slovíčko"zatím". A věřím, že i kdyby se to nedalo sloučit, že přijde čas, kdy bude ekologie více, než ekonomie. Ekologie je dříve i v abecedě!:-)
no, teď mě už nic nenapadá, ale až mě napadne, tak dopíšu :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama