Dnešní cesta busem

12. května 2008 v 18:01 |  Vodáctví
.... no, asi se divíte, proč píšu o cestě autobusem v rubrice Vodáctví..no, asi proto, že se prostě musím vypovídat, a má to s tím něco společného.
Už od začátku jara si snažím sama sobě uklidnit a vysvětlit si, že letos nic nepojedu, protože prostě a jednoduše není s kým. A (a to ten kdo mě zná, ví, že když se pro něco nadchnu, tak zchladit mě je docela problém) tak se mi podařilo se s osudem smířit, že zase budu suchozemská krysa. Utěšila jsem se tím, že občas mě snad taťka půjčí svojí pramičku (vlastnoručně si jí vyrobyl a myslím, že má být na co pyšný) a projedu se aspoň po rybníku, i když teda voda...no to se s bezvadnou partou nedá srovnat, no..
A tak si to už pár týdnů vysvětluju, dokonce už jsem se i trošku s tím smířila, když kousek ode mě si sednou v buse dva kluci a vypráví si své zážitky z vody, ty bezvadný zážitky, který má snad každý z nás kdo opustil pevný břeh a vydal se do vln..a tak i u mě se probudili vzpomínky a začla jsem si vzpomínat na to všechno co jsem na vodě zažila
....Takže výsledek je ten, že se marně celý den snažím uklidnit..chjo..abych snad nakonec nevyrazila sama. Jenže to zas není voda, jak má být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama