Jak si stojí Váš web?

14. května 2008 v 13:57 |  Zvýšení návštěvnosti
Chcete zjistit, jak si stojí Váš web? Nechte si ho oznámkovat. Zvýšíte si tak i návštěvnost.
Systém je jednoduchý, český a zdarma. Prosím, registrujte se přeze mě, Vás to nic nestojí, a mě to pomůže :-) z každého zaregistrovaného se mi přičítá na účet 5% kreditů, které získal. Registrace je možná zde
Princip:
Za zaregistrování dostanete 50kreditů, abyste mohli ihned začít nechat si známkovat stránky. Když Vám někdo oznámkuje stránku, strhne se Vám 1kredit. Když Vy někomu stránku oznámkujete, přičte se Vám 0,9kreditu.
Tím tedy zjistíte jak se Váš web líbí ostatním, navíc můžete získat trvalé návštěvníky :-)
Po velice rychlém zaregistrování (přezdívka, heslo, e-mail) se můžete ihned přihlásit a v menu "Kampaně" nahoře uprostřed zadáte adresu svých webových stránek. Vedle vyberete, za jak dlouho se uživateli může stránka k hodnocení zobrazit znovu (10minut, hodina, den, týden) Tím jste zadali kampaň
Když kliknete na "Hodnotící panel" vyběhne Vám stránka a Vy můžete začít známkovat jiné weby a získávat kredity.
AKCE:
Kredity lze převádět i mezi uživateli. Proto, kdo se pode mně registruje a kontaktuje mě přes Zprávu autorovi a nezapomeňte napsat své ID, které Vám bude přiděleno po registraci, dostane dárek - několik kreditů, ale počet bude překvapením :o)
Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se na mě pomocí "Zprávy autorovi" (nezapomeňte uvést kontakt pro odpověď, jinak odpověď napíši do komentářů) nebo přímo v komentářích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama