Mrkev

11. května 2008 v 18:21 |  Veselé příběhy ze života
Po smutném okamžiku loučení se starým psím kamarádem jsme si přivezli domů malé rozpustilé štíně. Je to veselý pejsek, ketému lumpárny kokají z očí, ale jinak velice přátelský a hlavně hravý (no, stále musí něco kousat a žižlat a úplně nejlepší je kost i s masem..nejlépe ruka)
Už od malička strašně rád přináší věci, hlavně ty co vydávají nějaké zvuky. Tudíž při posledním nočním venčení vesele běhá s umělou pískací mrkví a vříská s ní do širého okolí (tímto se omlouvám sousedům, naštěstí nejsou blízko)
A tak když už jsem opravdu chtěla jít domů, prostě jsem mu mrkev vzala, schovala a mohlo se jít spát. Za pár hodin jsem vstala abych odjela do Prahy do školy. Jako obvykle popadnu bundu, takšu, boty a vypadnu.
Konečně jsem v pražském metru, v ranní špičce nacpaném k prasknutí a hledám po kapsách u bundy kapesník. Při tom narazím na něco tvrdého, přemýšlím co to může být. Zkusmo to zmáčknu "píííííííííísk" ozvalo se na celý vagon. Nevím, jestli mi to dříve došlo, co to je, nebo až když jsem to vytáhla, ale myslím, že pískací mrkev cestující ranním metrm úplně neprobudila, jen mě :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama