Červen 2008

Čapí letka - Mokřice

25. června 2008 v 21:40 Užitečné i zajímavé odkazy
Již jsem zde psala, že budu mít letní praxi v Mokřici, na farmě Čapí letka.
18.6. 2008 proběhlo v areálu farmy natáčení do pořadu ČT "Chcete mě?"
Pokud se chcete o farmě dozvědět něco přímo z úst majitelky, tak zde máte odkaz:

malé zamyšlení nad životem..

25. června 2008 v 21:35 Malá zamyšlení..ale někdy důležitá!!!
Již pár dní opravdu palčivě uvažuji, co se svým životem. Možná to má za vinu i ta matika, které se fakt bojím a bojím se, aby neukončila mé působení na VŠ.
Na druhou stranu si musím přiznat, že moc nevím, proč zrovna studuji (krom toho, že mě nic jiného po střední ani nenapadlo a nenapadlo to ani rodiče).
Takže jsem na VŠ, peru se jak umím...a když se opravdu zamyslím...PROČ? Nebo mám tyhle zaječí úmysly jen kvůli té matice?
Jenže nějak stále uniká to hlavní..co budu dělat? Co udělám se svým životem? Ať už budu mít VŠ titul nebo ne, něco budu muset dělat, ale já nemám nejmenší představu.
A to neřeším jen zaměstnání, ale celkově. Zůstat v domě s našima? Bylo by to na jednu stranu krásné, na druhou už přeci jen jsem si zvykla na samostatnost...Najít si bydlení?
Dobře, ale kde? Kde seženu práci? Kde se mi bude líbit? Zvykla jsem si na život v domě, od mala jsem nich jiného nechtěla, pak se mi to konečně splnilo...ale nikdy dřív mě nenapadlo, že se to splnilo rodičům! Já svoje bydlení ještě zdaleka nemám.
Je těch myšlenek nějak moc..honí se v hlavě, nedokážu jim dát směr..snad někdo alespoň z části pochopí mé dilema..
Na závěr snad: Musím se přiznat, že závidím lidem, kteří mají svůj cíl, za kterým jdou a kterému bezmezně věří, že se uskuteční. Já mám pouze životní sen, nepodstatný, ale který by se mi líbil Ale nějak mi chybí životní cíl. Už jsem jich vystřídala několik, protože mě okolí stále přesvědčuje, že je to nemožné..
Nemám tak pevnou vůli jít přes mrtvoli a nepocopení ostatních dál. Nakonec jsem zkončila, jak jsem zkončila. Bez cíle.
Připadám si jak papírová vlaštovka ve vzduchu, které přestal vát vánek.

25. června 2008

25. června 2008 v 21:26 Deníček
Delší dobu jsem nepsala deníček, neb se nic důležitého nedělo, krom toho, že jsem se učila na dnešní zkoušku z matiky...a opět zbytečně.
Úplně jsem vyhořela na příkladech, který normálně dávám bez mrknutí oka a naopak dostala více bodů než jsem čekala za příklady, o kterých jsem si nebyla moc jistá..
Takže opáčko v září..no potěšpánbůh...co se dá dělat.
Snad to dopadne dobře.
Jinak jsem zůstala v Praze, nějak jsem neměla chuť odjet, a jelikož půjdu zítra večer fotit na kanál do Troji, tak pojedu domů až v pátek.
Toť z další kapitoly mého života snad vše..

21. června 2008

22. června 2008 v 21:04 Deníček
Dneska odpoledne u nás bylo živo
Přijela ségra s manželem a dětmi, dokonce mezi nimi bylo i jedno vypůjčené :o) (kamarád ségřinýho synátora..)
Ale bylo to v pohodě. (no, možná že bych si s tím kamarádem rozumněla víc, než se synovcem:( )
Grilovali jsme ryby, a dokonce jednoho úhoře. Takovou rybu jsem nikdy nejedla, ale je to fakt vynikající! Až budete mít příležitost, tak určitě neváhejte! :-)
Když pak večer odjeli, tak přijeli ještě jedni naši známý, taky si dali rybičku, pokecali jsme a odjeli domů...no a my už se taky pomalu chystali..

19. června 2008

20. června 2008 v 11:20 Deníček
Dneska nic zvláštního, jen jsem se učila.
Večer přišel taťka z ryb, prý nějaký malý čudly chyt, takže v sobotu bude grilovačka :-) mňam!
Taky asi zase pojedu na vodu...:o) HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Poslední víkend v červnu..na jeden den. Ještě se neví, jestli sobota nebo neděle..
Chjo...já mám takovou radost! :-) a jediný, co jsem byla schopná napsat: "Ano, pojedu ráda.." :-( prostě emoce mi nejde ještě ukazovat před lidmi...ale tady jsem málem zbourala pokoj :-D
No, snad to bude zase ok jako minule. Já se táááááááááááááááák těším! :-)
Tak to je z dneška všechno.

Prizee - výměna hry - novinka!!

19. června 2008 v 11:19 Hry za dárky na internetu
Tak Prizee.com udělalo novinku. Je možné si nechat vyměnit hru nejen tu, kterou jste v minulosti už měli, ale i za hry, které byly dříve!!
Což je dobré, pokud chcete plnit quest a nemáte na něj potřebné hry. Lze měnit všechny hry, mimo stíracích tiketů (takže přeci jen ne všechny questy lze splnit :-(
A jak hru vyměnit?
a napiště zprávu
Hello,
I want to change my game Taka (hra kterou máte) to Bubbly (hra kterou chcete)
thanks.
Do druhého dne je hra většinou vyměněna. Před výměnou hry je lepší hru ten den hrát, jinak přijdete o pokus..

18. června 2008

18. června 2008 v 23:50 Deníček
Dneska jsem dospávala opět deficity...takže jsem vstávala v deset. Nasnídala jsem se, a vrhla se na zvířata.
Nejdřív jsem to začla čistit činčilám, při tom jsem zjistila, že Sany má zánět v oku :-( takže léčíme borovou vodou..chjo..člověk na chvíli odjede..:(
Pak jsem šla přestavět králíky. Jenže jak si to podkopali, tak jsem je musela na chvíli zavřít doma do jejich klecí, jinak bych je mohla opět honit po louce do podběráku :-)
A když jsem nesla toho druhého domů, tak na mě volal zahradník od naproti, ať si přijdu natrhat jahody. Jahody já miluju, ale teď se mi to fakt nehodilo :-( ale co se dalo dělat.. zavřela jsem králíky, dala trochu něco do misky, vzala mísu a šla na jahody..nakonec jsem tam byla asi hodinu.
Mezi tím se taťka skočil kouknout po houbách. Přinesl obří píchavku. Budou řízečky. To je skvělá houba. Tedy veliká a řízky z ní chutnají jako smažený sýr.
Vyfotila jsem ji a šla konečně přestavět králíkům bydlení, protože jak jsem je sledovala...přeci jen si šli po krku..
Pak jsem je odnesla zase ven..připadají mi nějací pohublý :-( Budeme muset opatrně napravit..
Pak už jsem dělala mně a taťkovi oběd..takže z původního plánu jít se ve dvanáct učit už byli asi tři...a to ještě mamka byla naštvaná, že neudělám pudink...jenže já se fakt přijela domů učit, ne vyvářet :-(
A to jsem nestihla ani s Dixíkem jít k rybníku. Pěkně zvlčil a taky potřebuju na něj čas, aby se trošku uklidnil..:-(
To jsem zvědavá, jak to tu bude vypadat, až budu měsíc na farmě...doufám, že to všici přežijí ve zdraví:(
No jinak pak už jsem se opravdu učila..ne že by mi to šlo, ale celkem jsem tena začátek snad zvládla..tak zítra budu pokračovat.
Dobrou noc!

17. června 2008

18. června 2008 v 23:42 Deníček
Od 13 hodin mám zkoušku z pěstování rostlin a prostředí...můj původní plán vstávat v půl sedmé nevyšel...vstávala jsem až ve čtvrt na devět :-(
Docela jsem měla strach, že to nestihnu, ale nakonec jsem objevila, které otázky se nejvíce opakují a ty jsem se naučila..zbytek jen rychle přelétla..
Ale když jsem čekala na začátek testu ve škole, tak mě ostatní dost znervózněli, co probírali že by tam mohlo být...
Je lepší ostatní neposlouchat...byla tam půlka testu z toho co jsem si myslela, že tam bude, pár otázek jsem si domyslela, něco typla (dobře i špatně) něco mi tam chybělo...ale nakonec jsem dostala 2!:-) Na to, že jsem se to zas tak neučila...tak to není špatné, ne? :o)
Šla jsem si zabalit věci a konečně pofrčím domů. Mám týden naučit se matiku :-( Do toho se mi vůbec nechce, vůbec to neumím a dost to hoří :-( chjo.
V půl osmé jsem byla doma. Taťka byl na rybách, vrátil se někdy v devět s okounem...mňam, bude na grilu..už se těším :-)
Jo, králíci se mi prohrabali k sobě, co jsem tu nebyla, zatím žijou, zítra jim to přestavím..

16. června 2008

18. června 2008 v 23:37
Vstávala jsem brzy, dneska mám od devíti zkoušku z kartografie a po včerejším výletu jsem naprosto dutá :o) Stihla jsem si to tak 1x přečíst a jinak nic...
Písemka ale byla celkem ok, takže jsem se propsala...trošku se ještě poptával u ústní, ale naštěstí mi to dal. Sice mám 3...ale na to víkendové výletění je to dobré, ne? :-) zbytek dne bych se měla učit na zítřek, to mám zkoušku z pěstování rostlin a prostředí..ale ještě budu muset trošku dospat..
No nakonec jsem dospávala někdy do odpoledne..takže jsem se toho moc nenaučila :-( Ale něco jsem si stihla přečíst, tak to snad bude ok :-)

15. června 2008

18. června 2008 v 23:34 Deníček
Dneska jsem nemohla už od pěti hodin dospat :-) Jedeme Sázavu. Nikdy jsem tam nebyla, tak jsem na to zvědavá. Jedeme z Týnce do Pikovic, prý nejkrásnější úsek...jsem fakt mooc zvědavá! :-)
V půl devátý jsme se srazili na Roztylech, hned jsme se našli, takže zase pohoda :-) V Týnci jsme se měli přidat k jedné partě s ještě jedním kamarádem...a všici jsme se našli, takže stále žádný problém! :-)
V půjčovně jsme si půjčili kanoi (teda, takovýho papírování...to jsme ani loni s raftem nezažili..:-) )Převlíkli se, věci dali do loďáku, připevnili...a vyrazili.
No nemělo to prostě chybu. Počasí bylo perfektní, až na pár minut kdy pršelo..lidičkové prostě skvělý..překvapilo mě množství jezů, hned za sebou..ale všechny jsme sjeli ok. Tedy kromě prvního, kde se jedna naše loď cvakla, takže jsme zachraňovali karimatku, barel, pití a jednu botu. Ale zachránili jsme to. Bohužel samotné cvaknutí jsme neviděli :-( a není to ani nafoceno...jinak jsem měla půjčený foťák co fotí i pod vodou..ale moc se mi ho pod vodu dávat nechtělo, prostě tomu nevěřím.
Ale nakonec jsem udělala i jednu žluto-hnědou fotku pod Sázavskou hladinou :-)
Cestou jsme se stavili na klobásce, pokochali se krásným okolím Sázavy...no nemělo to chybu. V cíli jsme vrátili loď, rozloučili se a vlakem se vrátili do Týnce k autu. Vlak jel za chvíli, takže žádné dlouhé prostoje :-)
Kolem šesté už jsem byla na koleji a mohla jsem se zase učit...ale tedy takové mučení mozku bylo fakt hrozné! :-)
Dnešní den byl prostě úžasný..splnil se mi sen o vodě, a to pojedu i v létě. A jestli je celá parta aspoň z půlky taková jako tenhle kamarád...co podle vyprávění jsou, tak se mám na co těšit! :-) Doufám, že pojede i můj kámoš.
No, jedna bota se vlastně stala..zapomněla jsem vrátit prázdnou baterku od foťáku..ale naštěstí má ještě náhradní, takže mu ji vrátím hned jak se někde zase sejdeme :-)
Takže pro dnešek AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!

14. června 2008

18. června 2008 v 23:24 Deníček
Tak včera večer jsem se dozvěděla úžasnou zprávu z farmy! Můžu přijet až koncem července, takže můžu JET NA VODU!!!!!HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Jsem šťastná jak blecha!
Dneska jsem se domluvila s tím jedním kamarádem co mám s nimi jet, že se potkáme v Praze-Tróji na kanále, kde bude jezdit na kajaku...ať se taky poznáme :-)
No, od rána jsem byla dost nervní, jestli se poznáme...a tak..takže z učení jsem toho moc neměla..až přišel čas odjezdu na kanál.
No všechny dopravní prostředky klaply...jenže jsem nevěděla jak ze zastávky k řece..takže jsem se krapet prošla, ale bylo hezky, tak to vůbec nevadí! Naopak, nakonec jsem šla kolem Císařského ostrova a zrovna probíhal parkůr..tak jsem se chvíli stavila :-)
Nakonec jsem došla na kanál a byl tam. Typla jsem to hned správně podle modrého kajaku..a on mě taky hned poznal :-) takže pohoda..
I když už jsme si trochu psali přes ICQ, tak jsem z cizích lidí vždycky nervní, takže ze začátku se mnou asi moc nebylo...:o) ale pak už to snad bylo lepší..ještě jsem se seznámila s jeho manželkou a super dětma :-) a ještě jednou kamarádkou co taky kajačí.
Když toho měli dost, stavili jsme se na oběd (ale teda nic moc jídlo..:-( ) ale jinak super :-) V neděli pojedem Sázavu, takže jsme se ještě dohodli, že se večer u PC dohodnem kde se kdy sejdem. Měl s námi jet i jeho nejstarší syn, bohužel mu pak nebylo dobře :-( Chudák malá..a to se tak těšil...

Czech Pes Photo 2008

13. června 2008 v 19:36 Fotosoutěže
Myslíte si, že máte dobré fotografie psů a že by mohli na výstavu? Můžete to zkusit zde
Ale hledají opravdu kvalitní fotografie, zvažte tedy, jestli máte tu odvahu. Já ji nemám :o)
Více info na www.antoninmaly.cz/

Ekologie v objektivu

13. června 2008 v 19:28 Fotosoutěže
odkaz zde
Fotosoutěž probíhající od 17.března 2008 do 31.srpna 2008
Témata jsou 2:
a) Příroda - ochrana klimatu (může zahrnovat snímky zvířat, rostlin, atmosférických jevů, ochranu životního prostředí, devastaci, atd.).
b) Lidé - medicína pomáhá lidstvu
A soutěž má dvě kategorie: nad 18let a do 18ti let
Více info na stánce www.ekologievobjektivu.cz

Fotosoutěže

13. června 2008 v 19:24 Fotosoutěže
Rozhodla jsem se zavést novou rubriku s názvem Fotosoutěže. Budu zde dávat odkazy na fotosoutěže, kam může vkládat své fotografie a soutěžit, sbírat inspirace pro své záběry nebo si jen prohlížet obrázky a stát se součástí poroty :o)
Většiny zde uvedených fotosoutěží se účastním, ale jestli mi dáte hlas či dobře oznámkujete fotografii je jen na Vás :o) Budu ráda, když budete známkovat objektivně. Tedy fotky, které se Vám líbí budou mít lepší hodnocení než fotky, které se nelíbí (a klidně i ty moje :-) )
A pokud se budete účastnit, tak přeji hodně štěstí! :o)

Tiket Pátek 13.tého!! - Prizee.com

13. června 2008 v 14:11 Hry za dárky na internetu
Dneska je pátek 13.tého a Prizee.com si pro nás připravilo akci.
Stačí odehrát jakoukoliv (nevím, jestli se to vztahuje i na losy) standartní hru 13x (ptřeba aktivovat MaxPack) a vrátit se do hlavní nabídky. Otevře se los Pátek 13.tého.
Kde se setře květináč (na obrázku už je setřeny a je tam 1čtyřlístek) letící na hlavu žabákovi. Podle počtu čtyřlístků v květináči vyhráváte násobek 0,13B. Já jsem měla 1 čtyřístek, vyhrála jsem tedy 0,13B, kdyby byly dva, tak bych vyhrála 0,26B...
Jinak jako obvykle máte 15pokusů do zvolené hry, pokus do týdení hry a pokusy do legendárních her. (3x legendární tiket a 5x krtek)
Ale i jinak se mi zdálo, že dnes výhry nebyli ani v běžných hrách vůbec špatné! :o)

12. června 2008

12. června 2008 v 22:25 Deníček
Den praxe.
Takže ráno vstávačka v sedm, rychlé vypravení a už mi jede bus. Pak metro a zase bus...no cesta asi na půldruhé hodinky. Úspěšně jsme se ocitly před sběrným dvorem v Zakryté ulici (Praha 4)
Nakonec přišel i pedagogický dozor (pozdě, jak jinak..) a mohlo to začít.
Vzhledem k tomu, že už jednu praxi na sběrný dvůr jsem absolvovala se střední, myslela jsem, že mě nemůžou překvapit. Mílila jsem se.
Vše začalo tak, že jsme stáli před dvorem a čekali až začne výklad. Až po nějaké době jsme zjistili, že začal, ovšem pán mluvil velice potichu...:o)
Nakonec to dopadlo tak, že si povídal pan "průvodce" s naším dozorem. My nahlíželi do konterjnerů s nápisem: Stavební suť, Dřevo, Sklo, Nebezpečný odpad....) a světe zboř se, pokud tedy nebyli kontejnery prázdné (což po ránu byla většina) tak tam bylo to, co tam mělo být.
Když už nás napadla nějaká ta všetečná otázka, jako třeba co bude s odpadem dál, tak jsme se dozvěděli, že ho odvezou. Ale kam a co s ním budou vlastně dělat už pan zaměstnanec nevěděl :-( a tak to pokračovalo..
Za necelou hodinku bylo kolečko po dvoře hotové a my byli podepsaní na docházkový papír a mohli jsme nastoupit půldruhé hodiny trvající cestu zpět (pro ty, co jsou z Prahy nebo jeli na kolej, ti, co dojíždí odněkud jinud i na víc...) Fakt jim to za ty prachy cestovného stálo :o)
No nic..takže praxe na nic...no, ale zase bylo to asi to nejzajímavější co se mi dnešní den stalo :o)

11. června 2008

11. června 2008 v 22:28 Deníček
Dnešek byl již zajímavější...no, řekla bych, že to byl jeden z těch dnů, kdy má člověk nervy na pochodu :o)
Ráno jsem v sávala v osm, po devátý přešel kamarád a dopilovávali jsme rozhovor na němčinu. Před desátou jsme šli na zkoušku. Když jsme tam došli, zjistili jsme, že je tam fakt plno :( a na chodbě nedýchatelno :-/ Takže jsme po několika minutách nevydrželi a vypadli zase ven.
Tam jsme si mohli aspoň ještě opakovat text a nikoho nerušit. Nakonec jsme zkončili u vzpomínání na vody a hlavně na loňský rafty...no, myslím, že má úplně stejný názor jako já :-)
No, když to vyjde, tak by mohl jet taky s námi (jestli tedy někam pojedu, protože se holky z farmy ještě neozvaly :-( )
Nakonec jsme přišli na řadu v půl druhý. A zjistili jsme, že si to kámoš pamatoval špatně, že si nemá vybrat jedno téma a to zpracovat, ale že se bude losovat co budem říkat.
Nevěřila bych tomu, ale on fakt vytáhl to jediný, co jsme uměli :-D Takže jsme to odvykládali..no, já tam byla jen jako doprovod (zkoušku mám už z loňska) takže jsem se jen snažila ho nepotopit...což se mi snad i povedlo :-)
Ještě dostal pár doplňujících otázek a bylo hotovo. Dostal 3, ale jsem šťastná (a on také) že to má za sebou :-)
Z radosti jsme zapadli do Pizzerky. A pak ještě do Alzy pro barvy do tiskárny a pak už jsme se rozloučili a já se vrátila na kolej...asi něco kolem půl sedmý :o)
Takže nakonec to bylo tak, že jsme po půl desáté opouštěli pokoj a až v půl sedmé večer jsem se na něj vrátila :-)....ale mám toho plný kecky..:(
To čekání bylo dost únavný, i když jsme se po půl jedenáctý přesunuli opět na chodbu a zabrali uprázdnivší se lavičku...
No, taky myslím, že jsme celkem bavili celou chodbu, (dost lidí čekalo i na jiné zkoušky k někomu jinému) a naše hlášky občas asi nejsou úplně blbý :o)
Jeden klučina se bavil opravdu viditelně...takže jsme vlezli do kabinetu na zkoušení s tím, že jestli se nám to nepovede, tak jsme tam nebyli nadarmo a bavili lidi :-D
Tak teď už ale dobrou..mám toho fakt dost a ráno vstávám a jdeme na praxi...

10.června 2008

10. června 2008 v 23:34 Deníček
Dneska jsem se probudila, kouknu z okna...tam auto a v něm sedí člověk :-) sice zase jiné...ale opět před mým oknem a kouká nahoru...
Odešla jsem do koupelny a když jsem se vrátila, už tam tohle auto nebylo..takže ponaučení: Nekoukat z okna! :o)
No, dál se nic nedělo..jen jsem od půl jedný držela palce kámošovi na zkoušku z chemie...až v půl čtvrtý mi přišel říci, že tam nedorazil..:-(
No co se dá dělat, pěsti budu držet jindy.
Takže jsme dokončovali přípravu rozhovoru na zítřejší zkoušku z němčiny (já tam jdu jen, aby měl s kým kecat a nemusel s vyučující, protože by to nemuselo dobře dopadnout..) ale stejně se to učím zpaměti :-( ale ono to nějak nejde..
Pak jsem ještě prohlížela nový články na blogách...ale to jsem neměla dělat..docela mě vzal ten případ Jakuba, teď dneska čtu, jak holka drží hladovku aby zhubla..další jí píše, že ji taky drží a když nevydží, že jde zvracet...:-( Bože, holky!
Já nejsem žádná twigi a mám k tomu dál jí být...no, to je jedno..napsala jsem k tomu jeden článek, nebudu to rozebírat tady..
Prostě jen napíšu, že mě to štve! Mají život před sebou, a když jim ho nezkazí deviant, tak si ho zkazí sami...:-(
No nic..to mi na dobrých myšlenkách nepřidalo, ale večer se na ICQ připojil kamarád co s nimi doufám pojedu vodu, a ačkoliv jsem myslela, že mám náladu pod psa tak, že mi ji nikdo nezvedne, on to dokázal :-) tak děkuju
A přeju všem krásnou dobrou noc, a pusťte kraviny z hlavy!

Zděšení! Pokouší se zabít a oni ji drží palce!

10. června 2008 v 19:37 Malá zamyšlení..ale někdy důležitá!!!
Takže místo abych se učila rozhovor na zítřejší zk z němčiny (kterou nedělám já, já už zkoušku mám, ale kámoš ne...tak aby si měl s kým povídat) tak se muslím zamyslet nad tím, proč se tolik mladých slečen pokouší zabít?
odkaz zde
Proč je dneska také super být vychrtlá? Ne, je pravda, nejsem vychrtlá a ani zdaleka se tomu nepřibližuji. A neříkám "bohužel" Ano, chtěla bych být štíhlá...normálně štíhlá...a úplně tak taky nejsem...ale to změním jen změnou jídelníčku a cvičením...rozhodně ne hladověním!
A zde se (určitě náctileté slečny) podporují a předhánějí, kdo déle nebude jíst! Dneska, kdy se net hemží spoustou různých diet, při kterých se alespoň jí, dnes, kdy je na internetu spoustu obrázků pomalu umírajících vychrtlích lidí, kteří nejsou ze zemí třetího světa!
Proboha, proč dnes, když je tolik zdrojů informací tyto dívky podstupují znovu a znovu stejné chyby, které již dost lidí stáli život? To si opravdu myslí, že "TO ZVLÁDNOU?" A proč ony ano, když jiné ne? Co je na nich lepší než na těch, co to nezvládly? Vždyť jsou stejní..."nejsou podle svých představ".
A nejhorší je, že s tím asi člověk opravdu nemůže jen tak nic dělat...než jim psát komenty...a jako by je házel na zeď...:-(
Snad kdyby se tu náhodou našel odborník, který by jim to dokázal vysvětlit...ale k čemu vysvětlování, když nevidí, neslyší...Jsem zděšená a je mi smutno. Malému Jakoubkovi ublížil pedofil...těmto dívkám snad nikdo neubližuje...kromě jich samých...a výsledek = možná stejný :-(

Tábor u koní - moje letní praxe..a nejen u koní

10. června 2008 v 14:23 Užitečné i zajímavé odkazy
Pokud by někoho zajímalo, kde budu na praxi, případně kde strávit super léto (ale i víkendy během roku...)
tak zde je odkaz..
Už jsem tam byla jeden víkend, a je to tam fakt skvělí. Od zvířátek po lidičky...a myslím, že nuda fakt nikomu nehrozí, pokud máte rádi zvířata.
Je to i skvělý rodinný výlet...ubytování je zajištěno v chatce a vše záleží na domluvě...a domluv se lze dost. Lidičkové jsou tam prostě skvělý..a vše ostatní najdete na jejich stránkách..i kontakt, kde se můžete domluvit.