Srpen 2008

31. srpna 2008

31. srpna 2008 v 19:16 Deníček
www.zitnebotezit.cz
Poslední dobou deníček nějak flákám, ale bude to tím, že se nic neděje :-)
Teda krom toho, že šrotím matiku :-(, zjistila jsem, že nemáme odevzdanou jednu praxi :-( a prostě je to v háji...:-( ale ještě stále doufám v zázrak :-) Stačí, že udělám matiku..zbytek se dožene příští rok. Protože jestli matiku neudělám, tak fakt nevím, co bude.
Mamka se ptá, jestli mě kvůli tomu vyhodí...stále říkám, že snad ne, ale sama to nevím :-(. Navíc jsem udělala tu blbost, že jsem si nepodala novou přihlášku v březnu..to by pak šlo celkem snadno, ale takhle? Chjo..no uvidíme..
Ale na začátku prázdnin jsem si řekla, že chci vědět co budu dělat dál...školu nechávám otevřenou, ale ráda bych tam byla ještě "uklizená" a dodělala aspoň Bc...na Ing. se uvidí.
Jen už vím, co chci do budoucna...chci statek. Jo, sním o tom od mala, stále jsem si nebyla jistá jestli by to šlo...ale chci ho. Začít pěkně pomalu budovat...klidně z ruiny..a navíc vím, že ty první kroky chci zvládnout bez chlapa.
Protože zatím jsem vždycky od nich slyšela jen: "to je blbost, to jsou jen sny, zapomeň..." Jenže já vím, že to lze dokázat! Jsem dostatečně tvrdohlavá a dokážu přežít v extrémních podmínkách, když si je připravím sama. Ale buď musím mít oporu "to zvládnem, půjde to, chce to trpělivost a čas.." nebo prostě klid. A pokud se nestane zázrak a nepotkám někoho takového, tak chci být sama. I když o to víc to bude těžší...ale když bych to zvládla...pro mé sebevědomí by to bylo velice důležité a to i do budoucna.
Protože bych si na tom místě rozhodně od nikoho nenechala kakat na hlavu a pěkně bych ho (v případě nutnosti) poslala do patřičných mezí...a za baráku pryč. Proto se mi nechce "naskakovat" ani k nikomu do "rozjetého vlaku" tedy fungující farmy (ne že by se ta možnost naskytla, ale pro jistotu říkám předem:-) )
Tak nic, já se jdu dál nervovat z matiky a vám co máte zítra první školní den držím palce, ať to v klidu přežijete, ať je nástup do školy v pohodě a ať klid a pohoda trvá celý školní rok.

28. srpna 2008

28. srpna 2008 v 22:51 Deníček
www.zitnebotezit.cz
Dneska jsem udělala velkou investici...no, zas tak velká nebyla, ale 1600Kč (84dolarů) jsem investovala do česko-slovenské klikačky Alertbux.
Prostě na mě působí tak, že jim věřím! :-) tak snad mě nezklamou, koupila jsem na rok prémiový účet za 39dolaru a 50referralů za 45dolarů. Tak snad to vyjde...no, když nebudou klikat, tak mi je vymění, ale doufám, že to bude bez problémů.
A také jsem dneska málem spala venku. Bez spacáku a stanu...byla jsem na zahradě se psem, ale nikdo si toho doma nevšiml, že nejsem doma, takže taťka vyšel ven, zavolal psa aby šel domů...a než jsem tam přiběhla i já, tak už pomalu zamykal :-D
neee, kecám...na poslední chvíli si všiml, že tam mám bačkory, tak se šel podívat ven :-D
Tak dobrou noc, postýlka je postýlka...nebo aspoň spacák...

Lužnice 23.-24.8.2008

27. srpna 2008 v 20:43 Vodáctví
www.zitnebotezit.cz
Minulý víkend jsem pobývala na řece Lužnici s naší partou plus ještě s lidma z kanálu z Troji a jejich partou.
Jeli jsme na kánoích z Tábora do Bechyně.
Byla to letos má třetí voda, ale stejně jsem se těšila jako by to byla první :-) (i když na druhou stranu jsem byla docela unavená z farmy, nervní z matiky a taky jsem se těšila domů...ale přesto jsem se těšila)
V sobotu mě měl M vyzvednout na Florenci...ve čtvrt na osm...naštěstí nejsem plašan, takže když tam v půl ještě nebyl, čekala jsem dál :o) Nakonec se ukázalo, že měl ještě někde nabírat Bee..a i když ji měl vyzvednout v sedm, vyzvedal ji po čtvrt na osm a mě po půl...protože si to spletl :-D
Ale šťastně jsme se dočkali a vyjeli do Černošic naložit lodě. A pak už jsme vyrazili směr Tábor, kde jsme se našli s druhou partou.
Ještě jsme se naobjedvali a vyrazili jsme.
Jela jsem s Bee a střídali jsme se na kormidle.
Voda byla super, sice jí bylo málo, ale dost jezů jsme sprášily a snad ani jednou jsme netahali lodě po břehu, vždycky se to v nejhorším dalo nějak zkoníčkovat. Také jsem si sjela svůj druhý jez v životě...no, nebylo to nic moc, ten první na Sázavě mi vyšel mnohem lépe...ale necvakla jsem se :o) (většinu jezů jsme jeli v singlu, protože bylo málo vody)
Cestou byla docela sranda, s Bee jsme si dobře popovídaly (navíc jsem jí nabídla místo ve stanu, takže jsme byli spolu stále a na kecání jsme měli času dost...a také ho využili dlouho do noci.)
Jen jednu takovou trošku nepříjemnou vzpomínku...ale ne tak nepříjemnou jako spíše vzpomínku..při jednom koníčkování jezů jsme vylezly na pravou kozu suché šlajsny a přes korunu koníčkovali loď dolů, jenže abychom nalezly, museli jsme přes prkno přelézt na levou kozu.
Dost jsem se bála, ale šla jsem první. Docela dlouho mi trvalo než jsem se odpoutala od betonu a šla na druhou stranu, z jedné strany voda a nevěděla jsem kolik a z druhé strany docela výška...do suché šlajsny.
Já tohle přelézání nemám prostě ráda, šířka prkna tak na jednu ťápotu. Přitom jakoby o nic nejde..kdybych spadla do té vody, tak by se nic moc nestalo, kdybych spadla do té nicoty, bylo by to bolestivější..ale nic hrozného..
Nakonec jsem to přeci jen přešla a na druhé straně se fakt radovala, že to mám za sebou, že jsem to zvládla a že už tam nemusím :-)
Za mnou šla Bee. Také se bála, a možná jsem jí předala i trochu toho mého strachu, když viděla, že se bojím :( Dost dlouho tam stála na kraji a bála se udělat první krok. Strašně se jí nechtělo, ale jiná šance jak se dostat do lodi než to přejít nebyla.
Nakonec jsem se odhodlala zeptat se, jestli by jí pomohlo, kdybychom to šli znovu a držela bych ji za ruku. Přiznám se, že jsem tiše doufala, že řekne, že ne, že to zvládne...ale přikývla.
Zatla jsem tedy zuby a šla pro ni. Děsně jsem se bála, ale v půlce mi došlo, že už to není tak hrozné jako poprvé. Zpátky už jsme se drželi za ruku a snažila jsem se ji co nejjistěji převést. Bee to bylo asi dost trapné, že se bojí, protože se stále omlouvala, ale já tohle naprosto chápu. Asi kdybych nešla první, tak bych to také nepřešla.
Také jsem to Bee řekla, ať si z toho nic nedělá..
A pak už to vesele pokračovalo...až na několikakilometrový volej na konci cesty...tam jsme byly potichu, zatínaly zuby a pádlovaly:-)
A pak už nás čekalo jen vytření lodí, přebalení barelů, naložení lodí a bagáže a odjezd do Prahy...na pokoj jsem dorazila kolem půl dvanácté v noci, ráno v pondělí vstala a jela domů

23.-24. srpna 2008

25. srpna 2008 v 23:20 Deníček
Tento víkend jsem trávila na vodě.
Sjížděli jsme Lužnici z Tábora do Bechyně. A bylo to výborné!:-) Na lodi jsem jela s Bee. Musím říci, že jsme se od velké vody dost skamarádily. Je to fajn holka.
Ale kdyby tam M neměl děti, tak bych tam byla nejmladší :-D Z naší party nás jelo 7(s dětmi) a přifařili jsme se k jiné partě, kde jsme znali pár lidí z kanálu z Troji. Takže ve výsledku nás bylo docela dost.
Vody moc nebylo, a poslední volej byl vcelku úmorný, ale přežili jsme ho. Dokonce se naše loď ani jednou necvakla. Ale jsme šikovné holky :-)
Letos to byla nejspíš poslední voda, ale už se mooc těším na příští rok!
No, musím se přiznat, že vzhledem k tomu, že nejel můj kamarád H, tak jsem měla starost, jestli se budu mít s kým bavit, protože jsme jeli se dvěma lidma, kteří na velké vodě byli jen na víkend a trošku se mi zdálo, že trhají partu. Ale tentokrát to nemůžu říci. Byli bezvadní a byla sranda. Prostě další voda, která neměla chybu! :o)
V říjnu se prý jede pár jezů na Vltavě...tak jsem zvědavá, jestli budu mít odvahu..:o)
Tak zatím dobrou noc!

22. srpna 2008

22. srpna 2008 v 20:23 Deníček
Včera jsem se vrátila z farmy, bylo to tam docela fajn.
Hlavně jsme tam byli dvě, takže se všechno zvládalo mnohem lépe. Navíc ubylo dost koz na večerní dojení a ubyli králíci i slepice. Naopak přibyla kachňátka. Ale fakt v pohodě.
Dneska jsem odpočívala a dospávala..přeci jen to ranní vstávání...:-)
Zítra ráno jedu na víkend na vodu. Ale ještě stále nevím kam :) třeba se to ještě během večera dovím...ale sejdeme se v Praze, takže se tam klidně nechám jen dovézt a až na místě zjistím, co to jedeme :-)
Tak zatím hezký večer a případně dobrou noc!

18. srpna 2008

18. srpna 2008 v 22:20 Deníček
Zítra jedu zase na farmu. Už se těším :-) Docela se mi po těch lidičkách stýská...a také po koních...a ostatních zvířácích. Ale jen do čtvrtka...musím se učit tu matiku :-(
Jinak jsem měla dneska celkem naštvaný den...odpoledne jsem jela do Prahy, abych to měla zítra blíž. Mamka to věděla a přesto objednala na ráno kadeřnici (ona už je v důchodu, ale také bydlí v Horním Jiřetíně a my si ji čas od času přivezem a ona ostříhá celou rodinu)
Jenže já prostě nemám ráda, když mám odjet, aby mi něco přes den plašilo myšlenky. Jo, Vám se to nejspíš zdá divný, ale prostě to nesnáším. Navíc mamka řekne, že ji nechtěla na příští víkend, protože jí v neděli končí dovolená (4týdny byla doma).
Takže ona si nechce plašit myšlenky celý víkend, ale mně ji objedná přímo na ten den :-(..No nic, přežila jsem to, jen jsem od rána na všechny vrčela. A že umím být nepříjemná :-(
Navíc na mě od rána vrčela i mamka, protože byla nervní, že kadeřnice přijede ráno...takže fakt super den.
Jinak za následek to mělo, že jsem si zapomněla doma nabíječku na mobil a on zrovna není moc nabitý...ne že bych potřebovala volat...ale je to jediný můj ukazatel času :-(
Tak dobrou noc a ať máte lepší dny!

Ikonka za pochválení blogu

15. srpna 2008 v 21:53 Ocenění od jiného blogu
Tak dnes se mi stalo něco, co jsem opravdu nečekala, a co moc potěšilo!
Dostala jsem ikonku z blogu, na který jsem napsala komentík:
Moc děkuji! :o)
Odkaz na blog Margotky, od které je tento hezký obrázek je zde: http://margotkaemka.blog.cz

Internet, blogy, prázdniny, lidé, čas...

15. srpna 2008 v 20:49 Malá zamyšlení..ale někdy důležitá!!!
www.zitnebotezit.cz
Poslední dobou, když se občas podívám na jiné blogy, často potkávám dva druhy článků.
1. typ článků je: Omlouvám se, že na Vás nemám teď čas...
2. typ článků je: Na táboře jsem zjistila, jak se bez blogu žije lépe, končím...
A já se vůbec nedivím.
Tedy, divím se v tom prvním případě, že je potřeba se někomu omlouvat, že nemám čas sedět u netu, když je venku tak krásně, když na mě zvoní kamarádi, že půjdeme ven, nebo že pojedu pryč...Proboha, proč by se na mě měl někdo zlobit? Blog si přeci většina lidí pořizuje pro zábavu! Tak proč najednou ta povinnost? Já sem kouknu párkrát denně, pár dní zde třeba nenapíši ani řádku, někdy naopak napíšu více článků...prostě jak mám chuť, a ne že mě něco nutí.
Ale je fakt, že je to jeden z hlavních důvodů, proč nesbírám SB...protože bych nesnesla, aby mi někdo vyčítal, že jsem u něj nebyla, že jsem mu nic nenapsala...i když třeba před tím jsem tam byla obden a komentík má ke každému článku..ale že zrovna třeba i měsíc nemůžu (a že třeba kdybych byla na té praxi, co jsem měla být...ale třeba také někdy odjedu pomalu z hodiny na hodinu pryč a nestihnu než naházet pár věcí do báglu a modlit se, že mám vše důležité...natož ještě psát omluvy na blog...)
Ty druhé typy beru již jen jako důsledek těchto tlaků...kdy lidem konečně dojde, jak je fajn se ráno probudit a nestresovat se, že nevím co dám za článek na blog, že nestihnu oběhnout SBčka a že se na mě bude někdo zlobit...
Nehledě na to, že také člověku může dojít, že sice pomocí blogu našel nové přátele, ale třeba i ztrácí ty staré...a že ti noví, i když přes net jsou super...nemůžou nahradit ty živé, kteří mě skutečně obejmou, když to potřebuji. Někdy prostě nestačí napsat jen pár slov na monitor...
Ale je mi líto, když takto zaniknou hezké blogy, na kterých autoři pracovali plno hodin...spíše dnů až týdnů..jen proto, že jejich vlastní práce je začla tlačit do úzkých. Věřím, že v průběhu roku se někteří z těch co psali, že končí, k blogu vrátí...a pevně doufám, že už se nikdy nenechají lidmi zahnat do té slepé uličky.
Proto říkám: SB je super nápad, ale jako platí u všeho, NIC SE NESMÍ PŘEHÁNĚT, a buďte ke svým SB také trošku tolerantnější...ne vždy, když nepřijdou znamená, že se na Vás vykašlali! Třeba prostě nemají náladu, nemůžou, nebo prostě nechtějí. Ale rádi se zas vrátí!

12. srpna 2008

12. srpna 2008 v 20:41 Deníček
Včera jsem sem nějak nepísala...ne, že by nebyl čas, ale fakt nebyla nálada.
Ještě se vzpamatovávám, jak jsem si přečetla ten rok starý dopis od mého expřítele pro mamku...byl to fakt děs :(
Dodnes si neumím představit, s kým jsem to vlastně chodila. A lituju každou další, která nasoupila na mé místo, ať už je jakákoliv. Tohle je typ člověka, kterého bych nepřála potkat mému největšímu nepříteli.
Taky jsem včera zjistila kolikátého už je...a že se blíží termín zk z matiky...jsem z toho dost nervní :-(
Takže to mi taky nepřidalo...
Ale teď něco o fous pozitivnějšího..
Byla jsem se dneska projít s Dixíkem...jak opadla ta vedra, tak zas chodíme na dlouhé procházky, ne jen cour vykoupat se k rybníku..(teda ještě jedna odbočka k mému ex...kdyby šel s námi, tak by mě asi fakt zabil :-D ) Ona ta cesta totiž opravdu stála za to...no, i když zase nic hrozného to nebylo...prostě vysoká tráva, samá kopřiva a bodlák a uprostřed jen neznatelná cestička. A přes cestičku neustále nějaká ta pavučina, takže bylo pořád z čeho se vymotávat :-D
No, a protože jsem nepočítala, že půjdu touhle cestou necestou, tak jsem samozřejmě měla kalhoty nad kolena...nohy ví, že šli houštím :-D
A aby toho nebylo málo, tak sotva jsme překonali tuhle necestu a dostali se na normální cestu, tak začalo pršet...Začla jsem uvažovat, jestli se tou necestou vrátíme (nejkratší cesta domů) nebo ten rybník už normálně doobejdem (chyběli nám třičtvrtiny cesty, takže docela dost) a dojdeme domů.
Nakonec jsem rozhodla, že nejsme slaboši a vydali jsme se kolem rybníka. Kupodivu stále jen mrholilo, takže jsem udělala správné rozhodnutí :o) (se musím prostě pochválit)
Když tu najednou koukám, co to je v dáli přes cestu...chvíli jsem přemýšlela, jestli tam nestojí nějaký vozík nebo něco takového...až pak jsem zjistila, že je to laň. Ale fakt velká. Musím přiznat, že tohle zvířátko jsem takhle v reálu ještě nepotkala (a že vypadá úplně jinak, když na něj koukáte z okna když Vám stojí na zahradě - dokud jsme neměli plot, tak k nám chodili - a nebo když na něj koukáte v zoo) Takhle vypadala mnohem větší...ale byla nádherná. Už jsem toho u nás potkala dost...zajíce, lišky, srnky, muflony...ale laň jsem na procházce takhle tváří v tvář viděla poprvé. Když se na nás dost vynadívala, majestátně odešla do houští...žádný zmatený úprk..
Dál už cesta ubíhala klidně..až když jsme měli před sebou jen posledních pár set metrů, tak začalo pršet celkem slušně...což už byla opravdu pohoda, když jsme byli téměř doma..:-)
Tak snad jste také měli dnes příjemný den :-)

Kódy do her na Surfbarrech

10. srpna 2008 v 22:27 Hry za dárky na internetu
Kódy do různých herních stránek nemusíte jen kupovat nebo pro ně hrát na jiných herních serverech, ale můžete si je také nechat vysurfovat na autosurfech - to tedy znamená, že se můžete na internetu zaobírat čimkoliv jiným, třeba do školy či do práce a při tom Vám někde na monitoru běhá proužek s reklamou.
Za to, že máte puštěný tento proužek (banner) se Vám připočítávají body za které si můžete koupit kód do hry. Na konci měsíce se nevyužité body většinou přepočtou na eura a Vy buď můžete si nechat vyplatit v eurech, a nebo si za ta eura stále můžete na daných stránkách koupit kódy do herních serverů.
1. Smartbarre nabízí výplatu od 15euro a kódy jako Maxpack, někdy EC-Barre a EuroKdo. Návod na registraci je zde a popis stránky zde

Hry za peníze

10. srpna 2008 v 18:57 Peníze na internetu
Peníze ale nelze získat pouze s klikaček...ale lze to i zábavnější formou, pomocí on-line her. Existují herný servery, které za hraní her nabízí peníze. Buď ve formě šeků, nebo výplaty na PayPal či jiné internetové peněženky.
1. Jednou z možností je Prizee kde je k mání něco jako nákupní karty do určitých obchodů 10Eur, 100Eur a 300Eur. Bližší info o registraci je zde, popis přední stránky zde, popis her zde, co je to Maxpack zde a jak si vybrat ten šek nebo i jiný dárek zde. zde je popis hodností. Na Prizee jsou i úkoly, díky nimž můžeme získat Maxpack, zvýšit si rank nebo přijít i k Bubzům (bodům, za jejichž výměnu dostaneme dárek) a popis těchto úkolů je zde
2. Druhou možností je Yacado, kde jsou šeky 10, 50, 100 a 300Euro. Registrace je popsána zde a zde je popis Yacado her.
3. Další možností je Boomat, ten nabízí 10, 25, a 50Eur výplata na Paypal a 10, 25, a 50Eur šeky. Registrace je popsána zde
4. Čtvrtou možností je KadoKado, nabízí 5 nebo 15 euro a 20dolarové šeky. Registrace a princip hraní je popsán zde

KadoKado

10. srpna 2008 v 17:18 Hry za dárky na internetu
KadoKado je herní servr, kde je asi 50 her.
Systém výher je poněkud složitější, ale hlavní je získávat "Koins" (body) které je možné vyměnit za šeky
Každý den jsou 4pokusy do jakékoliv hry (buď jedné, nebo až čtyř, podle toho jestli použijeme pokusy do jedné hry nebo do více)
První pokus v každé hře je tzv zkušební, a pokud se nám podaří získat předem určený počet bodů, získáme symbolický počet Koins
Další pokus už se počítá do soutěže.
Hrací období je rozdělené na periody. Jedna perioda trvá 14dní. (perioda je označená v pravém horním rohu křížky) Po skončení periody je umožněno určitému počtu lidí v určité hře postoupit do vyššího levelu v té hře a je to také ohodnoceno Koins.
Současně se v každé hře bojuje o hvězdy, zelenou, žlutou a růžovou - ty dostáváte za uhraní určitého počtu bodů v dané hře. A jejich získání se na konci periody taktéž hodnotí Koins.
Jsou to poněkud složitější pravidla, ale věřím, že když to vyzkoušíte, zjistíte, že to nakonec tak hrozné není :o)
Pokud se chcete registrovat, tak prosím zde
Otevře se Vám okno, kde dáto "SIGN UP" a dále pokračujete podle obrázku:
Kliknete na "Register" a jste zaregistrovaní. Na e-mail mi žádný aktivační link nepřišel, rovnou jsem se přihlásila a mohla hrát.

10. srpna 2008

10. srpna 2008 v 17:00 Deníček
Dneska mám divný den..
včera jsem po roce našla odvahu přečíst si e-mail, který přišel od mého expřítele mamce, když mě vyhodil z bytu. Odvaha přišla brzy...celou noc jsem měla noční můry
Kdyby to četl někdo, kdo mě nezná, tak si pomyslí docela děsné věci o mně. Tenhle e-mail přišel mým kamarádům, sestrám a mamce...naštěstí mám kolem sebe hodné a hlavně myslící lidi a jemu jeho plán abych zůstala na světě sama nevyšel.
Zase už vím, ačkoliv jsem si ještě před týdnem namlouvala, že už jsem z toho venku a že bych zase chtěla přítele...že ani náhodou!!
Jinak před obědem jsme se šli s našima projít na pouť. Jen jsme se prošli, ségra chtěla vážený kokos, ale neměli ho, takže jsme jí ho nekoupili. Musí jinde.

prodám 2 malé činčilky

10. srpna 2008 v 11:27 Moji zvířecí kamarádi
www.zitnebotezit.cz
Dne 22. července 2008 se mé činčilce Čitě narodili dva kluci jako buci.
Takže v tuto chvíli nemám 4činčilky, ale 6...což už je vcelku dost, a tak, ač nerada, se budu muset s novými přirůstky rozloučit.
Pokud je tu někdo, kdo by o ně měl zájem (dám je i každého zvlášť) nechť mě kontaktuje.
Předávat je budu pouze osobně (rozhodně je nepošlu poštou) a k vyzvednutí budou buď v Horním Jiřetíně, Litvínově, Mostě a okolí nebo v Praze.
Cena za jednoho je 500 Kč (ale domluva možná)
a k odběru budou od 16. září 2008 (to jim bude 8týdnů, což je nejlepší doba)

9. srpna 2008

10. srpna 2008 v 10:36 Deníček
Dneska odpoledne přijela ségra z Neratovic s přítelem. Byla to super návštěva, bohužel krátká, takže jsme si toho opět nestihli moc říci (to je ta nevýhoda, že přijede se druhou ségrou, u které spí a ta stále někam pospíchá :-( je to tak vždycky a už mi to leze na nervi..oni si popovídají dost, ale co my?)
A je zajímavé, jak se náš vztah za ta léta změnil...dříve jsme se moc nemuseli, ale teď se máme fakt rádi..a hlavně se změnil její pohled na svět. Ale tak diametrálně, že jsem z toho stále v šoku.
Ukázala jsem jí malá činčilátka. Dříve by ohrnula nosík a odešla s tím, že jsem úplně trapná. Dneska se nad nimi pomalu rozplývala...ale to by bylo to nejmenší...když jsem ji navrhla, jestli by je nechtěli, tak by o tom snad i uvažovala! :-D
Ale prý přemýšlí o pejskovi..tak to by bylo super!:-)
Trošku jsme se bavili sami, když si šli prohlédnout zahradu. A začli se zajímat o mojí budoucnost...a aniž by věděli o mém vnitřním boji, kdy sebe samu snažím přesvědčit, že dodělám školu a stane se ze mě kancelářská krysa, protože to bude to nejlevnější, nejpraktičtější a nejjednodušší řešení..
Tak se mnou začli rozebírat "Moji budoucí farmu", že prý to není takový nesmysl...je to k neuvěření, ale oni tomu fakt věří. A hlavně věří, že to může fungovat a že to člověka uživý..samozřejmě to musí být promyšleno a žádné "hurá akce".
Ale to je pro mě fakt šok, protože by mě to nesmírně bavilo (už jsem si to i vyzkoušela, ale samozřejmě to nesmí být takhle přehnané...i když...na vlastním se také dělá jinak :-) )
Jenže pro mě to bylo vždy jako největší fikce..nesplnitelný sen, na který člověk prostě musí zapomenout...a modlit se, aby si ve stáří nevzpomněl na to, co kdysi tolik chtěl...protože pak by měl pocit, že žil nadarmo.
Jenže uprostřed rozpravy nás přerušila druhá sestra, že musí jet...tak snad to někdy dopovídáme, protože v tomhle fakt potřebuju poradit.

8. srpna 2008

8. srpna 2008 v 21:06 Deníček
Dnes je 8.8.2008...pro mnoho lidí zvláštní den..a já mohu potvrdit. Tak smolný den už jsme dlouho neměli (naštěstí se nestalo nic vážného, jen spousta hloupostí...ale je mi líto těch párů, které se dnes brali aby měli štěstí...jestli jim to vyjde jako nám dnešní den, tak se mají na co těšit :o) ) Ale snad na to nemá vliv to datum..
Dnešek začal pro mě v jednu ráno. V jedenáct večer sice už začínala bouřka, ale usnula jsem. V jednu ráno mě probudila šílená pecka. Nevěděla jsem jestli padá dům nebo se na nás řítí hory a fakt jsem se lekla (tady, kde je stabilita hor narušena těžaři, se může stát cokoliv)
Naštěstí se ukázalo, že to byl jen hrom...ale bouřka si řádila přímo kolem nás, tak to chvíli bouchalo docela slušně, ale na tu ránu to mělo daleko. Nevylítla jsem sama, taťka také začal běhat po domě a zjišťovat, jestli neuhodilo někam blízko a jestli něco nehoří. Naštěstí bylo vše v pořádku a šli jsme zase spát
Probudila jsem se až ráno a začal kolotoč kolem zvířátek. Dnes už bylo venku dýchatelněji, takže králíci doháněli v jídle to, co přes vedra nespapali.
Odpoledne přijela ségra s rodinou. O víkendu je u nás pouť, ale kolotočáři točí už asi týden, a děti jedou zítra na tábor, tak přijeli dneska, aby se ještě zatočili. Bylo to fajn. Taky jsem se zatočila a zjistila, že ještě stále zvládnu to, co jako malá na poutích v Mukařově. Prostě ty nejrychlejší a nejhůře vypadající atrakce jsou moje :o)
Pak jsme se vrátili domů a byla svačina. Protože měl staší synovec 11let, tak byla i s dortem a nakonec dostal i hobla. Ale při svačině (a to už se dlouho nestalo) se stále něco vylévalo...takže jsem měla hadr stále v pohotovosti (proto ten smolnější den)
Nakonec jsme šli hrát ven s Dixíkem fotbal. Já s Dixem proti dvoum synovcům. Naštěstí je Dixík dobrý obránce, tak jsem to projeli jen 7:8. Ale účel bylo je utahat, a to se snad trošku splnilo.
Pak už nezbývalo než se rozloučit, popřát dětem hezký tábor a snad se ségra zítra objeví i s mojí druhou ségrou, která přijede na návštěvu a už jsem ji dlouho neviděla.

7. srpna 2008

7. srpna 2008 v 18:56 Deníček
Tak dnešek je opravdu horký den
Ráno jsem jen dala zvířákům a zametla u činčilek a dost jsem se u toho potila...prostě od rána hic :-)
Ještě, že jsme posekali už včera..dneska jen odpočíváme, já dělám trošku úklid kompu, ale bude to ještě trvat :-(
Večer jsme se pak byli také vykoupat opět na Matyldě.
Ta voda je tam prostě božská, jen to páni architekti špatně vymysleli. Matylda leží na místě bývalého lomu. Těžilo se zde hnědé uhlí. A nedaleko postavili taktéž na rekultivacích autodrom. Super, jen když se jezdí (a dnes se jezdilo) tak neslyšíte pomalu vlastního slova :-( ale hlavně, že si to jinak ve všech médiích chválí. Já mohu pochválit pouze tu vodu, protože jako zázrakem se tam žádné sinice nedrží a je fakt čistá.
Tak to je pro zatím vše, více večer půjdeme možná zase koupat Dixíka
Jj, byli jsme koupat Dixe. Strašně rád se oklepává blízko nás, takže jsme byli mokří i my. Nakonec jsme ještě skoro do desíti zůstali sedět v pergole a povídali si. Je krásný večer, jen ti komáři koušou

6. srpna 2008

7. srpna 2008 v 15:04 Deníček
Dneska jsem přestěhovala králíky zase o kousek dál, neboť Syndibád se opět podhrabal...nemuseli jsme ho sice honit po louce s podběrákem, podhrabal se jen k sousedovi Kykoušovi, ale ti dva se opravdu nemají rádi a mohlo by to být krvavé setkání.
Po přestěhování králíků začlo velké sekání, takže teď už je zahrada krásně posekaná :-) (uff, to bylo vedro) Hned jak jsem byla hotová jsme se jeli vykoupat na "Matyldu". Byla jsem tam letos poprvé, ale voda je stále krásně čistá (prostě když plavete, tak si vidíte i prsty u nohou..)
Potkali jsme tam ségru s rodinou, tak jsme se chvíli zdrželi. Večer jsme chtěli jít s taťkou na ryby, ale protože jsme se vrátili dost pozdě, už jsme nikam nešli (no, ani se mi už nikam nechtělo, byla jsem ráda, že na chvíli zalezu domů mimo sluníčko)
Večer jsme šli ještě vykoupat Dixe. On tu vodu prostě miluje. Taťka mu házel klacek do vody a on ho vždycky přinesl..jen ještě to dobrovolné dávání musíme trošku trénovat..

W3surf - zvýšení návštěvnosti zdarma

7. srpna 2008 v 14:59 Zvýšení návštěvnosti
www.zitnebotezit.cz
Pro zvýšení návštěvnosti stránek je možné využít také tuto stránku zde, která funguje zcela zdarma. Po zaregistrování dostanete 250kreditů
Po zaregistrování (zadání přezdívky, hesla a e-mailové adresy) Vám přijde aktivační e-mail a po odkliknutí aktivačního linku v e-mailu se můžete přihlásit na svůj účet.
Do sekce "Moje URL" zaregistrujete adresu Vašeho webu a přiřadíte kredity.
Další kredity můžete získat automatickým surfováním, manuálním surfováním, hodnocením webů ostatních a můžete získat i mince při surfování na placených odkazech. Tyto mince můžete buď vyměnit na kredity nebo si za ně přidat placený odkaz.
Další možností je referer systém, kdy za každého člověka, kterého přivedete získáte 200kreditů plus ještě 15% z toho, co on nasurfuje.
Také můžete své stránky zapsat do katalogu, kde se budou také zobrazovat a můžete si své stránky nechat ohodnotit od ostatních uživatelů.
Prostě možností je mnoho, takže pokud si chcete zvýšit návštěvnost webu, tak Vám toto nabízím jako jednu z možností :-)
AKCE:
Kredity lze převádět i mezi uživateli. Proto, kdo se pode mě registruje a kontaktuje mě přes Zprávu autorovi a nezapomene napsat svou přezdívku, kterou zadá při registraci, dostane dárek - několik kreditů či mincí, ale počet bude překvapením :o)
Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se na mě pomocí "Zprávy autorovi" (nezapomeňte uvést kontakt pro odpověď, jinak odpověď napíši do komentářů) nebo přímo v komentářích.

4. srpna 2008

5. srpna 2008 v 20:19 Deníček
Dneska jsem v devět hodin měla sraz se strejdou v Karlíně.
Naplánované vstávání jsem měla na půl osmou, abych v osm vyrazila a byla tam včas. Náhodou jsem se probudila v 8:15. Docela jsem se vyděsila. To je snad poprvé v životě, co jsem zaspala.
Rychle jsem popadla tašku, kterou jsem si naštěstí sbalila už večer a vyrazila na zastávku. Tam jsem se prohlédla, jestli tam nejsem v noční košili a jestli mám všechny kousky oblečení. Naštěstí vše bylo, jak má :-)
Do Karlína jsem se dostala asi šest minut po deváté...takže naštěstí spoždění tak velké nebylo.
Strejda už stál u auta s kamerou a natáčel začátek cesty. Sestřenka totiž nemohla jet, musela do práce, tak aby z toho výletu také něco měla :-)
Musela jsem do kamery vylíčit, jak jsem ráno zaspala. Pak už jsme mohli vyrazit směr Horní Jiřetín. Jelikož strejda spoléhal s cestou na mě a já spoléhala, že on je řidič a už tu cestu jel, jsme přejeli odbočku a jeli na Chomutov.Ale i z toho jsme se v pohodě vyhrabali a dorazili k nám domů.
Nejdříve bylo kafe. Seděli jsme venku v pergole, když začalo docela dost pršet. Trošku nám to bylo líto, na dnešek byl naplánovaný výlet. Ale naštěstí pršet brzy přestalo a my mohli vyrazit.
Začali jsme Nechranickou přehradou. Přejeli jsme nejdelší sypanou hráz ve střední Evropě a zastavili. Šli jsme hledat nějaké místo, kde bychom se mohli podívat blíže k vodě. Ale celý břeh, který byl jakš takš přístupný, byl obehnán cedulkami "soukromý pozemek" "zákaz vstupu"..a když tam cedulky nebyly, vedl k vodě dost příkrý sráz.
Vrátili jsme se k autu a přejeli hráz na druhou stranu. Zde už jsme se konečně dostali k vodě. Dost to tam foukalo a byly parádní vlny. S mamkou jsme neodolali a šli se koupat. Bylo to báječné, ještě lepší, než u moře. Nikde ani noha, žádná hlava na hlavě a vlny, na které se kolikrát u moře marně čeká. Super!
Dál jsme pokračovali do lesoparku v Chomutově. Když jsem byla malá, chodívali jsme tam každou chvíli na celý den, dneska jsme si udělali jen takový výlet s nakouknutím, co se všechno změnilo. Kromě toho, že se tam platí (což když jsem byla malá se tam neplatilo) se tam změnili některé atrakce v dětském koutku a přibylo dřevěných zastřešených míst k sezení.
Jinak jsem velké změny nepozorovala, ale to vůbec nevadí, protože to tam bylo vždy velice příjemné.
Domů jsme se vrátili asi v sedm večer a dali si večeřo oběd. Nakonec jsme se rozloučili se strejdou a on odjel domů a jsem zapadla do postele. Měla jsem toho už plné kecky, ale byl to fakt super den.