Prosinec 2008

30. listopadu 2008

2. prosince 2008 v 10:58 Deníček
Přesto, že je neděle, musím do Prahy vyrazit již dnes. Teda vůbec se mi nechce :-( ale to by se mi nechtělo ani v pondělí...i když, to by mi tolik nevadilo.

Náhodou je tenhle týden teda z Prahy na výletě nedaleko a nechává celý víkend auto u nás. Domů také jede v neděli, takže se aspoň svezu s ní :-)

Což je fajn, protože se celý víkend nedokopu k učení...tak se na tu zkoušku, kvůli které jedu do Prahy dřív, budu moci učit aspoň v neděli večer. Co tam také dělat jiného :-)

Cesta je fajn, vyjeli jsme o hoďku dříve, než bych vyrazila na bus a v Praze jsem o tři hodiny dříve, než bych přijela busem :-D Prostě jsme nikde nic neobjížděli, žádné zastávky...

Celou dobu jsme si povídali. Trošku jsem ji nastínila problém mé budoucnosti. Ona je přeci jen na podnikání zvyklá a ví o něco víc než naši co by možné bylo a co ani náhodou. Myslím, že jsem od ní získala pár cenných informací...Za to moc děkuju. A jsem šťastná, že můj nápad neodsoudila tak, jako mnoho jiných lidí, kterým přijde moc bláznivý a neuskutečnitelný :(

Takže vše bylo fajn :-)

Večer jsem se opravdu učila, ale spát jsem šla už asi v jedenáct večer.