Jsem snílek, blázen a divná

30. prosince 2008 v 9:57 |  Něco o mně
Jsem divná. Nekouřím, skoro nepiju, na diskotéky nechodím... asi to všem vadí.

Jsem bĺázen. Přesto, že nekouřím, skoro nepiju a na diskotéky nehcodím se nenudím..pár ztřeštěností udělat umím..

A jsem snílek. Přes všechno stále ještě někde vnitřně doufám, že je někde člověk, kterého bych mohla mít ráda a on mohl mít rád mě. Vlastně i díky tomu se považuji za blázna..protože logicky to není možné.

Jsem divná, když něco píši nebo říkám, tak to myslím upřímně..jo..vždycky mi dlouho trvalo, než jsem ze sebe vypravila ta dvě slůvka "Miluji Tě" o to jsem je myslela vážněji..vždyť já ani tu pusu smskou neumím poslat jen tak...a bohužel to samé čekám od druhých..

Nechci je říkat jen tak..moje srdce není rohožka, kde si kdekdo očistí boty..pokud miluju, tak opravdu. Neumím flirtovat, i když to možná teď tak nevypadá...já do toho šla vážně. Bohužel asi jen já.

Jsem blázen, ani představa druhého konce republiky mě nvyděsila..vždyť už jsem jeden vztah nadálku zažila, vím jaké to je..proto jsem blázen, že jsem do toho chtěla jít znovu, že jsem věřila, že i ten na druhé straně to zvládne..

Jsem divná, vždycky těm krásným slovům uvěřím..proč u mě vždycky ten "radar" selže, když ho potřebuju? Proč vždycky dokážu poradit druhým a ne sobě? Asi proto, že jsem snílek..

Sním o rodině, o domově, kam by se každý rád vracel, kde by panovala pohoda, kde by se problémy daly říci nahlas a vyřešit je, aby pohoda mohla pokračovat..nechci utíkat ze vztahu při první hádce, nechci se rozvádět kvůli spálený večeři..copak to už dnes není možné? Asi ne..asi jen sním..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DVZ DVZ | 30. prosince 2008 v 12:44 | Reagovat

Divná nejspíš nejsi, ani blázen.. Snílek možná trochu.. Ale jinak podle toho co píšeš se jevíš vcelku normální.. (alespoň z mýho pohledu, páč přes 60% vlastností/názorů mám nesjpíš podobnech...)

2 Hanča-admin Hanča-admin | 30. prosince 2008 v 12:47 | Reagovat

děkuju..pak ale nevím, proč se stále na tomhle světě cítím tak jinak...potěší vědět, že je někdo aspoň trochu podobný..

3 DVZ DVZ | 30. prosince 2008 v 12:51 | Reagovat

Otázkou ovšem je důvěryhodnost toho, co píšu.. toje totiž jenim subjektivní pohled.. řekl bych, že ostatní lidi by řekli něco jinýho.. můžná naprosto odlišnýho...

4 Hanča-admin Hanča-admin | 30. prosince 2008 v 13:00 | Reagovat

Samozřejmě..za písmenka se dá schovat cokoliv...kolikrát si člověk o sobě něco myslí..a pak zjistí, že je to jinak..a třeba je také překvapen, ne jen jeho okolí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama