Noční procházka Prahou - malá rekonstrukce

16. prosince 2008 v 18:48 |  Něco o mně
Leden 2007


Během noci jsem si vyměnila několik SMS zpráv s kamarádkou L., které byla poslána SMS s asi docela zajímavým textem, jelikož se bála o můj život..

Nejprve jsem šla od školy pěšky, žádný bus nejel a nahoře u školy dost foukala, chtěla jsem se dostat někam více do centra, dál od řeky a mezi domy, kde to bude alespoň trošku chráněné.

Na jedné zastávce jsem si všimla, že pojede za chvíli noční bus tak jsem se zbytek svezla. Noční tramvajkou jsem někam vyrazila...už jen vím, že jsem viděla noční hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí a dostala jsem se i na Václavské náměstí.

Tam to tedy nebylo nic příjemného, zašla jsem nahoru k Václavovi na koni a chvíli pozorovala obří potkany honící se kolem (to byste nevěřili, jak byli velicí :-) )

Měla jsem strach, jestli když poslal SMS kamarádce, a když jsem byla u H. tak dokonce i jemu, že něco poslal i našim...ale zase jsem si říkala, že kdyby měli strach, tak zavolají a nechtěla jsem je panikařit, pokud nic nevědí.

Vlastně jsem byla v pořádku, jen jsem nevěděla jestli na mě někde za rohem nečeká on nebo kdokoliv jiný - náhodný, kdo by mě zabil

Objevila jsem funkčního Donalda, dala si horkou čokoládu a u stolečku vytáhla knížku fyziky. Asi hodinu jsem tam vydržel sedět a koukat do toho...nevěřím, že jsem se něco naučila..

Pak jsem se vydala zpět ke škole..věděla jsem, že pár lidí bude dělat zápočet z botaniky, tak je podpořit...a hlavně kouknout jestli tam není paní kolejní.

Nebyla. Počkala jsem, až udělají zápočty a jela domů.

Mamka byla moc ráda, že mě vidí. Něco dost děsného poslal i jim, pak jsem zjistila, že i sestrám..ale nikdo nevěděl jestli to vím a nechtěli mě panikařit, že mi to řeknou až přijedu..

Všem jim poslal e-mail začínající slovy: "Právě jsem se rozešel s Hankou"

což mě zarazilo. Já se s ním rozešla v září a myslím, že docela jasně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama