Že bych konečně plnila sliby? - sexík :-)

20. prosince 2008 v 10:17 |  Něco o mně
No, asi ne až tak úplně...ale nalezla jsem na jedné stránce pár řádků, které mi jsou trošku blízké..tak vám je sem dám. Nesedí na mě úplně...ale asi nechám na vaši fantazii, cože to na mě nesedí :-D a pokud máte takovou partnerku...třeba vám to pomůže ;-) A pokud ji nemáte...tak třeba zjistíte, jestli se štírce obloukem vyhnout :-D

text je ze stránky:www.horoskopy.sms.cz
Žena narozená ve znamení štíra je temperamentní, ohnivá a sexy. Pro muže je neuvěřitelně přitažlivá. Vysílá zvláštní signály, které mohou některým mužům nahánět dokonce strach. Muž který ale tyto signály zachytí, je ztracen. Je nezapomenutelná, ale náročná milenka, pravá bohyně sexu. Své partnery pořád něčím provokuje. Nemá žádné zábrany, je schopna experimentovat s čímkoliv. Láska je možná kdykoliv a kdekoliv, klidně v kině, ve vlaku, v parku na lavičce. Překvapí vás rozličnými oblečky, ráda používá podvazky, boty na vysokém podpatku, bičík nebo pouta. Vlastní roberty různých velikostí a tvarů. Dokáže být jemná a něžná kočička, ale i ostrá dračice. V sexu má dominantní postavení. Málo zkušeného zajíčka rychle naučí novým kouskům a sexuální kanci s ní zažijí novou rozkoš. Pokud se vám ji podaří vzrušit, zažijete slastný sex. Předehra pro ni není vůbec nutná, klidně půjde přímo na věc. Hlavně když má pořádný živočišný sex. Dává přednost probdělé noci plné vášně, nikdy jí nebude stačit pouze jeden orgasmus. Své první zkušenosti se sexem prožívá dříve než její vrstevníci. Pokud není v dosahu žádný muž, klidně se sexuálně vybouří s ženou. Žena narozená v tomto znamená hledá inteligentního, mužného a přitažlivého muže. Nedá ani tak na peníze a postavení, ale spíše na sexuální výdrž. Je však velmi žárlivá. Svého muže sleduje na každém kroku. On se nesmí ani očkem zabloudit na pozadí kolemjdoucí krásky. Ve sporech je hádavá a neústupná. Musí mít vždy poslední slovo. Když je zamilovaná, patří k těm nejvěrnějším partnerkám.

Erotogenní zóny
Jejím nejcitlivějším místem je oblast genitálií. V předehře ji laskejte jazykem nebo masírujte prsty v intimních partiích. Skvěle se uvolní a úplně se vám poddá. Pokud jste spolu ještě nezkoušeli sado-maso-techniky, určitě je při nejbližší příležitosti zkuste. Budete překvapeni, jak štírku nažhaví svázané ruce a nohy. Z poloh má nejraději klasického misionáře. V tomto ohledu je dost staromódní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama