Lidi si na mě musí asi zvyknout..

6. ledna 2009 v 19:44 |  Něco o mně
Asi to tak bude..

pozoruji to dost často, když někam přijdu, tak si mě lidi většinou nevšímaj, maximálně pozdraví a konec, ale pokud to nevzdám, sem tam na někoho promluvím s běžnými potřebami dne, tak se to mění..

Dost to pozoruji tady na škole. S lidmi studujícími můj obor se potkávám na škole již dva a půl roku, a teprve teď, přibližně půl roku, možná ještě něco od konce druháku, se teprve se mnou někteří lidé začínají bavit, ale to tak, že celkem i dost..

Už to není jen běžné probírání školních problémů, úspěchů a neúspěchů, ale i jiné věci..a navíc oni přichází kemně a ne já k nim :-)

Moc mě to těší...jen je to asi k zamyšlení, proč to trvalo tak dlouho...jak asi musím navenek působit..

Ale já opravdu nekoušu! :o)

(ale opravdu největšího kamaráda a kamarádku mám od prváku, od prvního dne nástupu do školy, asi byli tak vyplašení z nástupu na novou školu, že se mě zapomněli bát :o))) další moc fajn lidi jsem potkala loni, na vodě i mimo ni je s nimi moc fajn, asi mám teď nejlepší přátele, jaké jsem kdy měla)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radka Radka | Web | 6. ledna 2009 v 19:54 | Reagovat

:-) víš, nic si z toho nedělej. Já se vlastně celý život snažím zapadnout do "party", ale věttšinou se mi to nedaří. Na střední jsem sice byla poměrně "oblíbená", ale teˇˇd na výšce je všechno jinak...nenávidím slovo socializace, ale je pravda, že člověk se musí celý život snažit někam zapadnout... je to docela smutné, ale je to tak. Jenom co poznáš nové lidi, jakž takž se s nimi spřátelíš, tak je konec školy a jde se dál...

2 Hanča-admin Hanča-admin | 6. ledna 2009 v 20:59 | Reagovat

:-)já si z toho vlastně zas tak nic nedělám, jen tak přemýšlím, třeba o poučení do budoucna..jo, se školama také nemám nejlepší zkušenosti, na základce mě nesnášeli, na střední to bylo fajn, ale nikam jsem se do kolektivu nehrnula, a teď je to asi nejlepší jaké to může být..jo, taky se bojím doby, až školu opustíme..bojím se, jestli si ještě někdy najdem čas "na pokec", každý jsme z jiné části republiky, ale doufám, že aspoň ta voda nás bude spojovat několikrát do roka :-) máme e-maily, telefony, ICQ...to by bylo, abychom si nemohli popovídat alespoň virtuálně..

3 Nelinka Nelinka | E-mail | 27. května 2009 v 18:49 | Reagovat

hej u mě je to tak taky taky jsem ze začátku nevnímána a pak..teď už mám fajn bandu a za chvilku nás rozdělí..je to hold blbý,asi bych na to měla nějak zareagovat ale nevim jak...asi je to ve mně a v mým okolí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama