Únor 2009

26. února 2009

26. února 2009 v 21:37 Deníček
Nějak jsem se poslední dobou flákala...teda ne v životě, ale v psaní sem...rozhodně to není tím, že bych se nudila...to já snad ani neumím....a momentálně spíše naopak vůbec nestíhám...vlastně ani teď nevím, co jsem psala naposledy..

Tuším, že jsem se chlubila, že mám zkoušku ze sadovnictví. Po ní následovala zkouška z finančního řízení podniku. Po tom, co vyučující pochopila, že z nás "zemědělců" ekonoma neudělá jsem to dala...no tak teď chybí ještě mikrobiologie a bude ok..

Dál jsem se stihla zapsat na poslední etapu praxe, která mi chybí...takže to také bude v pořádku..a teď co hýbe mým světem je bakalářská práce...to je to co naplňuje mé poslední (doufám, že ne doslova :-) ) dny..

Sedím tedy u noťase a ťukám...a nějak nezbývá síla ťukat ještě sem...dneska jsem byla ukázat ovoce své činnosti mojí vedoucí práce...a málem mě odvezli...neboď zpracovávám téma na pěstování bylin ekologickým způsobem hospodaření v podmínkách chráněné krajinné oblasti...přímo pro určitou farmu.

Ale farma ten pozemek, kde ty byliny měla mít prodala...takže byliny nebudou...už jsem viděla, jak se má práce hroutí...přeci jen jsem chtěla dělat něco užitečného...takže nakonec z toho bude jen "referát" vytažený z knih bez jakýchkoliv výsledků...škoda...ale pokud budu šikovná a přes noc se ze mě stane programátor (ha ha) tak bych měla udělat databázový projekt (CD) s možností vyhledávání a řazení bylin podle různých aspektů...kdyby se sem zahleděl nějaký PC bůh, prosila bych o pomoc ;-)

Ani to by snad nebyl ten důvod, který by mě přiměl zrovna dnes psát. Dnešek je ale významný v něčem jiném...po čtrnácti dnech pozorování (a hypnotizování) tlačítka s nápisem "Přihláška ke státní závěrečné zkoušce" jsem našla odvahu na něj kliknout...a tím jsem se přihlásila ke státní závěrečné zkoušce v květnu 2009 Moc se těším, až toto datum bude za mnou...a moc si přeji, aby bylo úspěšné..

Přeji krásný zbytek večera a následující dny taktéž..

11. února 2009

11. února 2009 v 13:26 Deníček
Mohu prohlásit, že jsem úspěšně složila zkoušku ze sadovnictví, a to za numero 2..uff...takže jeden větší kamínek z mého srdce dolů..

Zítra čeká od desíti poprava ve formě zkoušky z finančního řízení podniku...to není ani tak hrozné svojí důležitostí, to naopak...ale spíše množstvím informací, které bych během dneška měla do sebe pohltit, abych to mohla splnit...alespoň za 3...

Takže to zde opět ukončuji..a ač se mi chce úplně nezřízeně spát, jdu se biflovat nazpaměť nesmyslné definice..

Dobrou noc...no, vlastně ne, dobrý den

10. února 2009

10. února 2009 v 15:05 Deníček
Do Prahy jsem přijela už včera, dneska v osm ráno jsem si musela jít nechat zapsat známku z té úplně první zkoušky co jsem letos dělala, a to byla zeleň.

Trošku jsem se bála, přeci jen si to zapisoval celkem ledabyle...ale našel mě tam a bylo to v pohodě :-)

Zítra mám zkoušku ze sado...tu co jsem nedala, tak jí snad dám...no nenaštvalo by Vás to? Proběhli tři termíny zkoušek...na dvou termínech dal ty samé otázky co dával v předchozích letech...a na jednom dal jiné. A na tom jsem samozřejmě byla já :-( Kéž by se mu zítra chtělo vytáhnout starou vyriantu...chjo...i když...učím se to celé...ale přeci jen by to bylo jistější...

A hned ve čtvrtek mám ještě jednu zkoušku, z finančního řízení podniku. Docela průšvih, protože měla být až v pátek...takže už vidím, jak se to stíhám naučit...ale musíme na jeden termín ve zkouškovém, a pak můžem během semestru. Tak na to spoléhám.

Jenže jsem dnes zjistila, že škola chce do konce února náš index...no nic. jedna zpráva lepší, než ta druhá...jdu se zase učit, tohle bylo jen takové krátké odskočení z reality...

3. února 2008

4. února 2009 v 13:23 Deníček
Ten čas ale letí!
Byla jsem v Praze. Zkouška z odpadů. Dopadla dle předpokladů. No, mohla to být jednička, ale zas tak moc jsem se to fakt neučila. Ta dvojka úplně stačí.
Stačila by i trojka. Z průběhu zkoušky úplně normální pocit. Taky to učí úplně normální lidé. A bylo by tam jedno, kdo by to opravoval.
Sbalila jsem se a jela domů. Měla jsem mít ve čtvrtek mikrobiologii, ale na příští středu se objevil termín na proklaté sado. To prostě musím dát. Termínů už moc nebude. Mikru vypíše i během semestru.
Ještě chybí finanční řízení podniku. Tam snad příští pátek. Ale moc nevěřím, že ho dám. Tak taky během semestru.
Koukala jsem na předběžný rozvrh. Mám jen dva předměty. Inteligence školy se opět potvrdila. I když máme jen dva předměty, budu tam od pondělka a možná až do pátka. Prostě super dané hodiny.
Ale čekala jsem to. Na to jsem už tady moc dlouho.