Září 2009

29. září 2009 ..tak jsem opět zde..

29. září 2009 v 20:23 Deníček
Po delší době a možná jen na chvilku, možná na delší čas, kdo ví...ten kdo to ví, to stejně nepoví, tak se nechme překvapit.

A cože jsem se vrátila? Nu, jen tak. Snad proto, že je podzim. Snad proto, že jsem opět ve škole. Kdo ví..ale to už bych se opakovala.

Nastoupila jsem tedy do 4. ročníku VŠ, nebo, chcete-li, do 1. ročníky magisterského studia. Před chvíli jsem se vrátila na pokoj z posledního dnešního cvičení. Nějak nevím, proč jsem taková rozladěná..jestli je to tím počasím, nebo školou, nebo nedostatkem soukromí v třílůžkovém pokoji? Nezvyk z mnoha lidí? Nebo jen tuším další starosti?

Protože ať to vezmu odkud chci, tak to nebyl zas tak špatný den. Poznali jsme dva naše nové vyučující a nejsou nijak špatní. A ani reference na ty zbývající dva nejsou nejhorší. Přesto nejásám.

Možná to bude tím, že mě začla bolet hlava, jak mě naposledy bolela kdy? Ano, přesně..naposledy mě bolela v Praze, ve škole..takže nic nového pod sluncem. Asi jsem si jen za těch pár měsíců na to odvykla.

Možná je to i tím, že všichni mí přátelé skončili někde cestou k titulu Bc. a do dalšího studia pokračuji sama. S pár známými lidmi, ale přeci jen to blízké přátelství už hodně chybí. Mít na koho se spolehnout, že pomůže. Půjčí poznámky. Někam se zajde. Něco se podnikne. Nebo se prostě jen tak pokecá.

Je to tak vždycky, když někam člověk přijde a nikoho moc nezná. A vždycky se to nějak udělá a je fajn...jen ty začátky jsou těžký. Tak snad ať už jsou za mnou :-)

Přeji vám pěkný večer