Listopad 2009

25. listopadu 2009

25. listopadu 2009 v 20:44 Deníček
Dnešek je dnem, kdy jsem udělala snad nejlevnější nákup posledních let. Celý nákup mě přišel na 3 Kč :-) a bylo to celých 6 malých brambor! Ale oběd a večeře byly fajn.

Zítra přijede kamarádka z Brna, to bude také fajn. Tenhle víkend jsme trávili u ní a to bylo také fajn. Hezký výlet. Pokecali jsme, jak už dlouho ne.

A pak pojedu domů, už se mi po všech tam stýská, hlavně po čtyřnohých, ale rodiče také ráda uvidím :-D

Poslední dobou se mi sem moc nechce psát. A rozhodně ne proto, že by nebylo co psát..ale nějak se teď s technikou prostě nekamarádím a lidi na ICQ to mohou potvrdit, pokud se mnou ještě mluví :-/ ...tedy by mluvili, kdybych se připojila. Ale až budu doma tak k tomu snad dojde..ono je nejhorší, že nám na koleji blbne net, jak se připojíme všici, tak je konec. Takže většinou to dobrovolně odpískám já a jdu dělat smysluplnější věci. Ještě nikdy jsem neměla takhle daleko před zkouškovým přečtená skripta do víc jak poloviny..nebo možná i vůbec načatá :-) Stejně mi to nepomůže, ale ten pocit...víte, ten pocit, že už se jakoby snažíte...ten je fajn :)

Dobrou noc

11. listopadu 2009

11. listopadu 2009 v 22:20 Deníček
Psala jsem dnes jeden článek. A ačkoliv byl dost dlouhý, takže by ho nikdo nečetl, přesto jsem se rozhodla ho zde neuvádět. Protože náhoda je blbec a někdo by ho dočíst mohl.

Proto Vám dnes jen stručně popřeji Dobrou noc..a Martinům vše nejlepší k svátku :-)

9. listopadu 2009

9. listopadu 2009 v 19:46 Deníček
Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu...no tak ta první část platí, ta druhá vlastně skoro taky, jen jsem trošku "navlhla" když jsem šla ráno před menzu na bus :-)

Jeli jsme na exkurzi do plzeňského pivovaru s předmětem "Krmné zdroje z odpadů". Dost zajímavý předmět a ještě zajímavější vyučující...je to vlastně stále stejné...název předmětu se v podstatě s obsahem neshoduje :-D

Na posledním cvičení nás pan vyučující navíc pobavil. Jelikož od začátku semestru v tomto předmětu probíráme výživářství (proto ten úšklebek nad názvem předmětu) na jeho náhodnou otázku, zda se i u krmiv z odpadů měří množství energie jsme neznali odpověď. Jeho reakce byla taková, že to bychom snad mohli vědět, když už je půlka semestru za námi :)

Má pravdu, opravdu jsme doufali, že v půlce semestru již o krmivech z odpadů budeme něco vědět. Výživové složení ovsa a vajec je sice zajímavé a v určitých oborech prospěšné..ale mně (a nejen mně) uniká podstata problému krmných odpadů :-)

Ještě bych Vám chtěla sdělit, že jsem se tu opět vyskytla :-D (jestli jste si nevšimli) A kdy se objevím příště, necháme na hvězdách..možná zítra, možná příští rok..."šak mě znáte" ;-)