Možná..

3. prosince 2009 v 19:42 |  Mé pocity..
Možná se to včera poprvé stalo. Možná to byla jen náhoda. Já vím. Wahl by mi řekla, že náhody neexistují. Tuším to také. Kolik lidí už ode mě slyšelo, že všechno souvisí se vším. A tvrdě se mnou nesouhlasili. Nebyli ochotní se zamyslet. Proč také?

Většinou jsem to používala u negativních věcí...a tohle by byla první..první pozitivní? Jak to nazvat? V téhle situaci. Možná pozitivní krok po velké tragédii.

Pozitivní pro mě? Že bych byla o krůček dál? Na cestě? Na správné? Kdy to zjistím? To je jediné, co vím moc dobře. Kdy to zjistím. Tedy vlastně ne kdy. Na to kdy se nikdy ptát nebudu. Ale za jakých okolností. A v té chvíli už bude na všechno pozdě. Cokoliv změnit. Ale to je vlastně skoro pořád. Rozhodování je otázka okamžiku. O okamžik později je už pozdě.

Apropo Wahl..už tolikrát jsem jí psala a pak to smazala..bylo by to zbytečné. Předem jsem věděla co odepíše. Ne vždy s ní mohu souhlasit. Přesto uznávám, že pro mnohé lidi byla záchranou. Mnohdy možná i tou poslední. A za to jí patří dík

Je zvláštní děkovat za životy lidí. Není to tak dávno, co jsem je nenáviděla. Do jednoho. Všechny. Není to tak dávno a za chvíli to bude deset let. Věřím, že za dalších deset let budu zase dál. Jinde. Na své cestě.

Chtěla bych udělat víc. Ještě nenastal můj čas. Budou věci, které nebudu moci udělat nikdy. Ale drobnosti jdou udělat vždy..

Márty, i Tobě už jsem mockrát psala a pak to smazala. Možná máš nejblíž k tomu mě teď pochopit. A možná bys na mně našel to, co já před sebou možná schovávám. Tak proto..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama