Asi už ten svět trochu znám..

22. června 2010 v 18:53 |  Mé pocity..
..aneb jasnovidcem snadno a rychle.

Ne, to rozhodně ne. Pouze snadno předem odhadnutelná situace. Struktura byla jasná již od počátku. Přesně kontury se objevovali postupně..ale vždy v předem odhadnutelných krocích.

Začalo to před čtrnácti dny na blokovém cvičení. Měli jsme doručit e-mailem zápočtový úkol. Jednoduchá věc. Ale problémy byly jisté.

Potvrdilo se.

Úkol jsem zasílala v pátek, v pondělí mi přišlo kladné hodnocení na email. Z důvodu prokazatelnosti jsem hodnocení nevyhazovala. (ještě jsem se v duchu smála, že jsem pitomá, když to archivuji) 
V zápětí mi přišla zpráva ze systému, že zápočet je zapsán i tam. Zkontrolovala jsem systém a bylo to tak.

V úterý jsem šla na zkoušku. Celou dobu mi bylo jasné, že bude problém se zápočty a překvapilo by mě, kdyby nebyl. A byl.

Dvě slečny nemají zápočet. Mezi nimi samozřejmě i já.

Bohužel jsem se nedala a spustila důkazní jednání
(jsem husa, před zkouškou má člověk držet ústa a krok..chybama se člověk učí)

Správně předpokládáte, že mi nebylo nic platné a tak jsem ještě před zkouškou vyběhly se slečnou z místnosti a jaly se hledat pána, který nám dal zápočet "nezápočet". Našly. Hrozně se omlouval. Bylo mi ho líto. Hlavně v tom, že on ten vzkaz předal, ale sekretářka jej přehlédla...a samozřejmě se pustila do mě na obhajobu svého "pána". Dopadla jsem jako lhářka neplnící úkoly.

Výsledek byl: zápočet udělen, vše se dohledalo.

Vrátily jsme se do hodiny, kde nám nijak nadšeně schválila sekretářka zápočet a dala test.

Samozřejmě výsledek zkoušky bylo: neuděleno. Mohla bych mít vypsané zlaté tele, ale pokud mě chce u zkoušky potopit, tak mě prostě potopí. Se zkoušejícím se prostě nehádá (alespoň ne před tím, než zapíše známku)

Ale hrály mu v očích krásné plamínky, takže alespoň on má radost
Ráda rozdávám radost :o)

Doufám, že alespoň příště ho už nebude tato hra na pomstu bavit a proběhne vše ok..a radost budeme mít oba (předpokládám, že má radost, když někomu tu zkoušku může dát)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama