Měnící se svět

17. června 2010 v 21:46 |  Mé pocity..
Takže, dámy a pánové, právě bych prosila o potlesk. Sdělila jsem Vám totiž tu úžasnou novinu, že se svět mění, tak si toho doufám už konečně všímáte!

:o)

No dobře, odhodím to jedno kolečko z těch dvou co mám navíc, ať to tak není vidět..

Prostě se měním i já. A k lepšímu to není. Před pár lety (a ještě i po pubertě) jsem nebyla alergická naprosto na nic. Posledních pár let se mi začínají alergie střídat..každý rok na něco jiného. Poprvé jsem poznala alergickou reakci na rozkvetlé louce s vysokou trávou, kde jsme jednu noc spali ve stanu. Kýchala jsem na celé kolo a měla červené oči. Jen jsme místo opustili, já jsem se uklidnila a bylo opět vše v pohodě. Až o dalších několik let později, se u mě projevila alergie na posekanou trávu (což je průšvih, když u nás sekám trávu hlavně já), ale další rok mi posekaná tráva nevadila. Vadilo pro změnu seno. Loni to byl prach. Letos to všechno vypadalo víceméně v pohodě, až do včera.

Vzala jsem si lískový oříšek. Za chvíli mi natékala ústa i krk. Chvíli jsem začala zmatkovat, ale podařilo se mi se uklidnit a prostě jsem chladila a chladila..a doufala, že ten krk moc nenateče..byla jsem ke všemu na pokoji sama, ale dopadlo to dobře, za dvě hodinky to začlo opadat..takže oříšky, se kterými jsem v celku ani nezačla, naposledy snad ve školce,u mě končí.

Ale až mě to tu přestane bavit, tak nebudu muset vykrádat lékarny, prostě si jen vezmu hrst oříšků...

...a nic se nestane, protože tou dobou už budu pravděpodobně alergická na něco úplně jiného, budu-li ještě živá :)

Snad se mi je jen někdo nepokusí podat jako vražedný nástroj tento rok...ten nadpis v médiích by byl velice legrační "Zavražděna lískovým oříškem"..to není nic úctyhodného.

Jen by mě zajímalo, čím to může být, tak najednou..možná ta chemizace světa nebude ideální prostředek k trvale udržitelnému rozvoji...a hlavně k trvale udržitelnému životu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama