Myš sem, myš tam..

14. června 2010 v 17:54 |  Mé pocity..
..aneb mišmaš posledních dnů.

Začala bych velice nesobecky sebou :) Po tom posledním školním výletě (exkurze na 2 dny) se mé zdraví rozhodlo, že onemocní. Takže teď tu sedím s rýmou lezoucí do dutin a praská mi hlava. Vybralo si na to mé zdraví nejlepší dobu: sestře se narodilo miminko (naštěstí nechtějí první návštěvu rodiny uspěchat, takže mám naději, že se doléčím, takhle bych tam nejela), mám dva týdny naplněné zkouškama a učením...a já bych nejraději mlátila hlavou o zeď, nebo alespoň měla zavřené oči, aby ta hlava tak nebolela..a ne do něčeho čumákovat a učit se to zpaměti..nehledě na to, že při ústní budu pěkně huhňat..

Takže sestřička se dočkala malého chlapečka, když si vzpomenu, že nám říkala, že je těhotná, přišlo mi to děsně dlouho, než se to narodí..asi se nám naše matička Zemička začala točit rychleji..mně ten čas tak děsně letí..

Koupila jsem si nový batoh. Snažila jsem se vybrat ten největší z malých batohů (aby se do něj hodně vešlo a v buse jsem neplatila zavazadlo) a nakonec jsem jeden vybrala, i když ten co jsem chtěla neměli. Doma jsem ho plnila a zjistila, že je o něco menší, ale tak nějak se tam nakonec všechno vlezlo. Aby mi pan řidič v buse vyrazil dech, když začal zkoumat, jestli se za ten batoh nebude platit. Nakonec mi jen doporučil, aby kdyby přišel revizor, jsem ho zchovala. Byla jsem z toho trošku mimo, ale to dělá i ta rýma, a hlavou mi jen běželo "Proboha, vždyť je menší než ten předtím a o tom nikdo ani neuvažoval, že by se platilo" asi to bude tím, že černá zmenšuje: ten předešlý batoh byl kompletně celý černý. Tento batoh je černý s modrou maskou...no, věřit tomu mohu, ale rozhodně za něj platit nebudu.

Svět také dostal nové slovo "vuvuzely". Úžasné hudební nástroje burcující svět. "Tradiční" plasťáky Afriky..co dodat.  No, nic proti hudbě, sama jsem u ní trávila hodně času, ale lepší můj "parník v nouzi" na trubku, než 90minut ve vosím úlu. Škoda, chtěla jsem se podívat na pořádný fotbal, ale v tomhle bzukotu to nedávám a nejsem takový fotbalový machr, aby mě to bavilo (či jsem vůbec věděla co se tam děje) bez komentátora, takže vypnutí zvuku je u mě pasé. Škoda, že MS nebude trvat tak dlouho, aby se lidé opět spojili a vypli to..myslím, že by stačilo bojkotovat pár zápasů..no nic, fotbal nebude.

Nejspíš jsem měla v plánu napsat ještě něco osvětového, ale to už zaniklo v zapomnění spolu s časem..a nebo utonulo v mé rýmě, takže zase sbohem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama