Komunální volby 2010

16. října 2010 v 19:50 |  Moje město
Je odvoleno, je spočítáno a je zveřejněno.

Hurá!

Byly to neskutečné nervy.
Hlavně, když se zjistilo, že člen strany Dialog skupuje domy do kterých přihlašuje lidi..do neobyvatelných domů se náhle "přistěhovalo" do každého 15 i více lidí (nikoliv romů). které nikdy nikdo neviděl. Tedy krom u voleb, kam chodili s lístečky, že mají občanský průkaz ve výrobě..

Díky tomuto způsobu se tedy straně Dialog podařílo získat o jeden post více, než před čtyřmi lety. Ze tří křesel mají čtyři. Sebrali křeslo komunistům (kteří jsou u nás kupodivu skvělí)

Pro nás je to jediná informace. Mezi právoplatnými a skutečnými obyvateli Horního Jiřetína nedošlo k žádné změně. Strana si "pouze" koupila jedno křeslo.
Nicméně to nic nemění na výsledku 7:4. Prostě jen místo tří lidí, kteří v zastupitelstvu nic nedělají a často se zdržují hlasování, pokud nehlasují "proti", to budou čtyři. Těch sedm bude mít o to více práce, ale jsou to schopní lidé, kteří to zvládnou.

Jsem spokojená. Vyhráli jsme. Nepodváděli jsme.
Výsledky komunálních voleb 2010 v Horním Jiřetíně

Pro rýpaly: Informace o přihlašování lidí je potvrzena od samotného vedení strany Dialog, od Leichnera. Omlouvá to jako běžné podnikání. Koupit dům a pronajmout ho. Ano, jen by člověk nesměl vědět, že to jsou domy hodně let neobydlené a vybydlené..a na poště by si nesměly paní pošťačky stěžovat, že se jim tam hromadí pošta, kterou nemají komu předat..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama