Upozornění: BRIGHT FUTURE s.r.o.

17. ledna 2012 v 20:30
Hledáte informace o této společnosti? Chcete u nich pracovat? Raději si nejprve přečtěte článek s mým upozorněním zde: http://novy.blog.cz/1111/jiri-maslonka-reklamni-agentura-teplice-prace-pro-silne-zaludky
Jedná se totiž o stejného člověka. Alespoň budete vědět, co vás čeká.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Markéta Markéta | 2. března 2012 v 16:33 | Reagovat

Ahoj, dlouho jsem nebyla zůčastněná, ala ráda se připojím do komentáře. A proč?
Hanko, ty si myslíš, že, založením tohoto blogu pomáháš lidem? Já si to nemyslím. Strhla jsi tady nějakou debatu o něčem, co třeba tak vůbec není. Jak jsem si četla tvé příspěvky, zjistila jsem, že tvůj postoj je velmi zaujatý. Jak jsem tak postřehla, v té firmě si strávila velmi málo. Měla jsi z toho nějaké dojmy, v tvém připadě ne moc dobré. Myslela jsem, že jsi celkem chytrý člověk, který by těmto věcem mohl rozumět, ale hrozně jsem se mílila. Ty toho Mašlonku znáš, že takovím způsob pomlouvaš jeho firmu? Bůh ví, kdo to je a jaké z toho ty můžeš mít nepřijemnosti, protože zveřejňuješ adresy, datum narození, na tvém blogu je zveřejněn odkaz na výpis z obchodního rejstříku, pomluvy o dluzích, neoprávněné použití firemní značky a osobního jména, obvinění ze sexuálního obtěžování(to s tím zajíčkem), celkově negativní reklama, pomluvný článek, hanění dobrého jména firmy, také jeho osoby. . . . Hani, ty máš za celý tento blog zodpovědnost a nedelaš dobře. Ten člověk dává lidem práci a to je v dnešní době co říct. Já jsem v té firmě byla, však to jsem prědtím uváděla a pokud bych měla já svou firmu, už dávno bych na tebe podala trestní oznámení za to co jsem uvedla. A divila bych se, kdyby ta firma to do dnešního dne neudělala. Být na tvém místě, tak se modlím, aby to trestní oznámení na tebe nebylo, už dávno podáno. Děkuji M.

2 Hanča Hanča | 2. března 2012 v 20:12 | Reagovat

[1]: když dvakrát, tak dvakrát :-)
Ano, opravdu si myslím, že tímto článkem pomáhám lidem. Může to znít naivně, může to znít nadutě, ale konkrétně jen v těchto komentářích (bez soukromých zpráv)je 13 různých lidí, kteří napsali přímo "děkuji". Pokud jsem to psala s myšlenkou, že třeba jednomu náhodnému kolemjdoucímu to pomůže, pak se to dle mého názoru splnilo.
Ano, můj postoj je opravdu zaujatý. Nejsem novinář, který by takový měl být (zrovna mě žádný nenapadá) Jsem občan, který popsal svůj zážitek z hledání práce na osobním blogu.
Pokud budu psát příběh o tom, jak mě znásilnil úchyl, také nebudu přihlížet k tomu, že měl chudák hrozné dětství a manželka jej doma pálí cigaretou.
Nejsem si vědoma, že bych někde zveřejnila něco nepřípustného. Jméno firmy pod kterou působil a měl tak označené sídlo bylo Jiří Maslonka, dokud firmu nepřejmenoval - alespoň v inzerátech. Opravdu by mě zajímal předpis zakazující zveřejňovat odkaz na výpis z obchodního rejstříku, který je veřejně přístupný. (Víte, že můžete najít i podpisové vzory firem? Tak proti tomu by se protestovat opravdu  mělo, to by státní úřad opravdu zveřejňovat neměl a z nařízení zákona to dělat musí, to je paradox, co, o rodných číslech ani nemluvím..)
Pokud paní píše v komentáři, že byla pozvána do baru, je to popis jejího osobního zážitku, nejsem majitelkou věštecké koule abych věděla, jestli to tak bylo nebo ne..má právo se svobodně vyjádřit k článku..
Negativní reklama? Popis mého zážitku. Nedokázali mi dát pozitivní zážitek, tak je zážitek negativní - oni jsou reklamní agentura, oni by měli být na reklamu machři. (jen vsuvka..neříká se: negativní reklama taky reklama? kolik lidí na tom má svou živnost postavenou :)  )
"Já vím, Jaromíre, že bych ty sirky neměla vracet do krabičky", přesto stále nevím, za co by tedy to trestní oznámení bylo. Za to, že jsem si dovolila napsat svůj názor a zážitek? Ano, zaujatý názor, ale měl někdy někdo nějaký nezaujatý názor? A je to potom opravdu názor, když je nezaujatý?

3 Petr Petr | 28. března 2012 v 19:20 | Reagovat

Určitě pomáháš - pravda není špatná reklama... klidně mě žalujte :-)))
Naopak Markétko ty tvoje výhružky by se dali napadnout!!!

4 Jana Jana | 24. května 2012 v 14:45 | Reagovat

Ahoj,
díky za upozornění. Taky hledám práci a dnes mi volali z té firmy, abych přišla na pohovor - naštěstí jsem nemohla, tak to přeložili na zítra. Po přečtení Tvého článku už vím, že tam nepůjdu. Už jsem se taky několikrát napálila, ale teď alespoň ušetřím čas.
Mimochodem, četla jsem taky komentáře a musím mít připomínku hned k tomu prvnímu ( Markéta ). Ta paní ( nebo slečna - aby se náhodou neurazila ) mi připadá dosti jednoduchá - mimo jiné viz. hrubky, které si po sobě asi ani nepřečetla či neschopnost rozeznat "zajíčka" od "králíčka" a hledání sexuálního podtextu tam, kde není - nebo je ve zmiňované firmě nějak zainteresovaná, jinak by něco takového nemohla tak vehementně hájit.
Protože takové firmy ( a není jich málo ) jsou jen nástrojem k "oblbování" a okrádání lidí.
Takže Ti za článek ze srdce děkuji.

5 Alena Alena | 11. července 2012 v 12:26 | Reagovat

Mám tam jít na pohovort v pátek, ale nepůjdu. Měla jsem možnost si tohle zažít u jiné firmy.Díky za upozornění.

6 Hanča Hanča | 7. srpna 2012 v 21:18 | Reagovat

Děsí mě, jak moc rozšířené tyto firmy jsou

7 standa standa | E-mail | 25. září 2012 v 10:23 | Reagovat

Slecno Marketo, je to presne tak jak uvadi, sam sem si tim take prosel. Jsou to podvodnici a jmeno firmy se meni kazdy dva mesice:D dejte si na ne pozor

8 Lenka Lenka | 31. října 2012 v 10:33 | Reagovat

Ahoj. Děkuju za tento článek. Před chvílí mě sekretářka pozvala na pohovor, alespoň nemám zkaženej den a můžu se věnovat jiným záležitostem. Díky, ušetřila jsem zbytečnou cestu do Teplic.

9 Jonatána Jonatána | 1. listopadu 2012 v 11:20 | Reagovat

Svatá pravda, co píšete Hanko. Díky za to, že díky Vašemu blogu jsem si uvědomila, že Bright Future je stejný humáč jako Jobbing a hned jsem jim napsala, že o práci pro ně nemám zájem a ať mě vyřadí z databáze uchazečů.

10 Sue Sue | 26. listopadu 2012 v 12:57 | Reagovat

Ahoj Hani, moc děkuji za tvůj článek. Ušetřila jsi mi čas i peníze za zbytečnou cestu.

11 Miki Miki | 21. května 2013 v 11:05 | Reagovat

Ahoj Hani,

máš plné právo popisovat své pocity, zkušenosti a zážitky a forma, jak jsi to udělala je naprosto v pořádku a v souladu jakýmkoli eticko-morálním postupem (jsem přesvědčen, že i právním). Nikde jsi neřekla, že tam lidé nemají chodit, jen jsi popisovala své zážitky. Každý tam může i nadále jít a zkusit si sám jak a na jakých principech funguje daná společnost a společnosti podobného typu.

Není zřejmě ani pochyb, že funguje-li společnost na tebou popsaných základech, mohou se ti z jejich zaměstnanců, kteří snad postrádají etický a morální rozměr ducha bez zdravého úsudku, nebo jsou jen naivní a zoufalí napakovat své kapsy na lidech nikoli snad hloupých, ale důvěřivých, méně otrlých při rozhodování pod presem školených pracovníků.

Plně tě proto podporuji ve tvé aktivitě nenásilnou formou upozornit každého, kdo hledá seriózní práci a v dnešní době nemá peněz na zbyt, že nemusí, avšak může dojít hlubokého zklamání a takto čtu tvé řádky já. Tvá slova o reklamně, pak naprosto potrhávám.

Např. stránky společnosti, jsou technicky celkem povedené, ale hned první dvě kolonky (o firmě a vize jsou totožné) celkově pak nepodávají žádnou informaci a jsou plné nic neříkajících erárních, instantních, laciných, reklamní floskulí, což praštilo do oka mě a tak jsem našel tvůj blog. Opatruj se a fandím lidem tvého charakteru. Michal

12 Hanča Hanča | 23. května 2013 v 21:58 | Reagovat

[11]: Ahoj Miki, moc děkuji za milý komentář. Musím říci, že jak čas plyne, začínám doufat, že takový článek nemusí pomoci jen těm, kdo nechtějí ztrácet čas, nebo těm, kdo se chce připravit na to co je čeká. Teď už takovou situaci neřeším (ale nevím, kdy k ní zase třeba dojde), ale moc si uvědomuji, jak jsem tenkrát už byla schopná vzít "cokoliv". Alespoň jsem si to myslela. Tím, že jsem nebyla schopná se tvářit kooperativně, tak jsem se odsoudila k nezdaru v této společnosti, i kdybych to nakrásně ze zoufalství zkusit chtěla, což jsem věděla, že ne. A moc dobře si pamatuji to zklamání doma, když jsem řekla, že ta práce nevyšla. Ty první myšlenky (ještě to nebylo tolik moc profláklé jako dnes), že bych to přeci mohla "prozatím" vzít, na přetřes přišli. A tak bych ráda, aby ten článek třeba jednou pomohl někomu rozhodnout se, že práci, o které není přesvědčen, dělat nemusí jen proto, aby byl doma "klid". On totiž přijde den, kdy přijde práce, za kterou se nebude stydět. A v té práci, i když se mu bude dařit, se mu na druhé straně nebudou hromadit lidé, které nějak ošálil.
Ale i kdyby se nikdo takový nenašel. Už jen to množství lidí, kteří zanechali vzkaz s poděkováním(+ ti, co vzkaz nezanechali, a třeba jim to pomohlo), i když jsem si tu přečetla a přečtu svoje, stálo to za to na tento spící blog tu zkušenost dát.

13 Miki Miki | 24. května 2013 v 19:54 | Reagovat

Amen :-)

14 Míša Míša | 14. června 2013 v 13:40 | Reagovat

Ahoj, měla jsem se dnes dostavit na pohovor do Ostravy asi koem 16:30 hod.,ale slečně na telefonu jsem sdělila,že nebudu v Ostravě,zda se mohu dostavit v pondělí.Tak mi řekla,že není problém že si mám ráno mezi 9-10 hod. ráno zavolat.Přišlo mi to dost brzo,když mi slečna včera ráno volala a zvala mě na pohovor,chtěla jsem si firmu ještě proklepnout na internetu a dobře jsem udělala. Jenom mě mrzí,že jsem tam vůbec posílala své údaje a první se nepodívala co za firmu se jedná.Ale i tak jsem nesmírně ráda,díky za toto upozornění :-)

15 Terez Terez | 9. října 2013 v 10:28 | Reagovat

Moc Ti děkuji za tento článek. Ušetřila jsi mi nervy, čas a peníze co bych musela dát za benzín z Liberce do Teplic.

16 Akleda Akleda | 5. listopadu 2013 v 15:14 | Reagovat

Ja musim jen potvrdit slova Hanci. Je to pekne "vycurana" spolecnost. Take jsem byla na pohovoru a stravila jsem s nimi jeden zkusebni den. To co popisuje Hanca je, jako kdyby mi cetla myslenky. Do pismenka stejny scenar a slova jsem tam zazila ja. Kazdeho krmi stejnymi recmi. Dejte si na ne pozor a neztracejte s nimi cas!

17 Romča Romča | 14. února 2014 v 10:27 | Reagovat

Ahojky já taky moc děkuji Hanče za popis toho zkušebního dne.Včera jsem byla na pohovoru a samozřejmě jsem uspěla. Dnes ráno jsem se ale měla divné tušení, vždy jsem byla připravená vzorně na každý pohovor ale dnes jsem nějak nemohla spát. Ráno jsem se probrala a mé vědomí mi řeklo že tam prostě nemám chodit, tak jsem nešla. Pak mi to nedalo a chtěla jsem se něco dozvědět v komentářích o této firmě. Opravdu bych dneska měla zkažený den, ještě pořád se mi to vrací před oči nejen to jak mi říkal ,,pan manažer´´ že můžu mít až 25 000Kč,ale hlavně ty záběry nebohých důvěřivých důchodců. Je mi z toho zle a budu pokud možno varovat všechny v mém okolí. Hned mi bylo divné že bych já jen s vyučením bych mohla chodit v saku. Fakt díky moc a přeji hezký den...

18 Romča Romča | 14. února 2014 v 10:30 | Reagovat

jo a byla jsem na pohovoru v Olomouci sice tam mají jakoby sídlo ale. Kde nic tu nic..

19 Veronika Veronika | 17. února 2014 v 15:37 | Reagovat

Tak já měla jít na pohovor za hodinu a ještě rychle jsem se snažila připravit tím, že si o nich něco zjistím - přesně, na stránkách nic, zato prostřednictvím google jsem nestačila zírat! Děkuju za to, že jsem to hodinu před zrušila!!! Dííík

20 Dan Dan | E-mail | 23. března 2014 v 15:43 | Reagovat

Myslím, že článek je opravdu užitečný, protože, byť možná trochu zaujatě, ale přesto nezkresleně popisuje, co uchazeče o zaměstnání čeká, takže díky za něj. Na pohovor jsem pak nakonec šel spíše ze zvědavosti a probíhal tak, jak to Hanka popsala. Už v telefonátu na přímou otázku, zda se náhodou nejedná o podomní prodej, se paní dušovala, že se nemusím obávat. Na pohovoru mi manažerka na tutéž otázku nedala jednoznačnou odpověď a pořád mlela (vhodnější sloveso mě nenapadlo :) ty všeobecné, nic neříkající kecy. Tito lidé jsou zkrátka naučení vždy za každou cenu mlžit a zatloukat. Neodradilo ji ani, když jsem zdůraznil, že to co nechci dělat je podomní prodej, protože jsem to už dělal a vím o čem to je. Při otázkách na fixní mzdu mi nakonec prozradila, že je to 13.000, což jsem jí ale stejně nevěřil. Konkrétní náplň práce jsem z ní nevypáčil, že na to není čas, protože jsou tu ještě další čekající uchazeči, a že se to prý dozvím na pozorovacím dnu, pokud tedy postoupím do druhého kola, což, jak zdůraznila, se stát nemusí.

Pracoval jsem pro podobnou firmu (Ranger) a při čtení tohoto článku jsem jen souhlasně pokyvoval a říkal si, ano, to znám, to jsem také zažil. Tedy snad až na ty útoky potenciálních kolegů. Měl jsem to štěstí, že v té firmě byli lidi celkem v pohodě, a taky hlavně, že jsem absolvoval pozorovací den přímo s manažerem. Měl jsem tedy možnost vidět perfektní práci, takže mi nějak zvlášť hrozná nepřipadala. Dlužno říct, že mi stále ještě nedocházelo, o co vlastně doopravdy běží, s podomním prodejem tohoto druhu jsem se do té doby nesetkal a šéfík to uměl opravdu mistrně zakamuflovat. Docvakávalo mi to až postupně, ale stejně jsem neměl moc na výběr, tak jsem si řekl, že to zkusím.
Chtěl bych k tomu ještě doplnit pro ty, kdo by snad o takovéto práci přece jen uvažovali, že výplata je obvykle formou provizí za uzavřené smlouvy, tzn., že na fixní mzdu můžete zapomenout. Navíc ručíte, že po určitou dobu nebudou smlouvy vypovězeny. (zpravidla do data, kdy už zákazník od smlouvy nebude moci bez sankce odstoupit) V opačném případě musíte provize vrátit, resp. je Vám strhnou z další výplaty. Firma si také může část provizí po tuto dobu nechat jako zádržné (jistinu). Pokud z firmy odejdete, může se stát, že vám po tu dobu zadrží všechny nevyplacené provize, takže se jich můžete dočkat až za hodně dlouho.
Netvrdím, že se nedá touto prací vydělat, provize se pohybují v řádu několika set korun za smlouvu, takže (čistě teoreticky) na slušnou výplatu stačí uzavřít v průměru 2 smlouvy denně. To se ale málokomu podaří a často taky můžete jít domů s prázdnou. To vám na náladě zrovna nepřidá, zvláště když si uvědomíte, že jste pracovali celý den (ca 12h) úplně zadarmo. A pracuje se samozřejmě za každého počasí, takže vás čeká někdy vedro, jindy mráz, déšť, sníh či bláto. Výhodou může být, že máte v práci dostatek pohybu a poznáte při ní různá místa a lidi. S pohostinností ale nepočítejte, ve většině případů se setkáte s nezájmem, někdy i s opovržením či zlobou.
Abych to zkrátil. Zůstal jsem u firmy 2 měsíce. Zaznamenal jsem místy i drobné úspěchy, ale také hodně neúspěchů. Časem jsem toho už měl plné zuby. v práci od nevidím do nevidím práci pondělí až pátek (někdy i sobota a svátky), peníze celkově nic moc a hlavně způsob jejich získávání, při kterém jsem si připadal čím dál tím víc jako nějaký podvodník. Začalo mi to lézt na mozek a cítil jsem, že už to nemůžu dál dělat. Zkrátka člověk na to opravdu musí mít žaludek a poněkud menší morální zábrany.

Ještě co se týče těch lživých inzerátů, také se mi to ani trochu nelíbí, na druhou stranu ale zase chápu, že by na ty pohovory jinak asi těžko někoho dostali. Pro ilustraci inzerát, na který jsem se přihlásil já, byl ještě relativně nejblíže pravdě. Stálo v něm, že přijmou lidi na opis stavu elektřiny a plynu. Na stejnou pozici inzerovala ta samá pobočka firmy (s jiným telefonním kontaktem), že hledají lidi na ambulantní rozvoz.

21 Hanča Hanča | 26. března 2014 v 23:11 | Reagovat

[20]: Děkuji za komentář popisující vlastní zkušenost, jak to chodí dál.

22 Klara Chalupova Klara Chalupova | 12. května 2014 v 7:33 | Reagovat

Dekuji za upozorneni.Dnes jsem mela jet do Ov po patecnim pohovoru,pote,co jsem se dostala do druheho kola.Cely vikend jsem premyslela a dnes jsem se podivala o cem ta firma je a zjistila,ze tohle uz jsem jednou absolvovala.Chozeni od bytu k dalsimu,presvedcovani,lhani,duchodcum rikaly "mrtvolky"...pry:"Kolik mas mrtvolek?"Bylo mi z toho spatne.Dnes jsem si usetrila cestu.Moooc dekuji.

23 Lubomír Lubomír | 25. června 2014 v 1:33 | Reagovat

Před několika lety jsem měl malinkatou zkušenost s Jobingem Ústí - tedy alespoň na pohovoru. Já jsem svůj přijímací pohovor skončil jednoduše na tom, že mi manažer - takovej drobnej klučina - nechtěl sdělit, co bude náplní mé práce. Jen požadoval, abych se dostavil druhý den. Na to jsem zareagoval, že to pro mne není nic zajímavého a že zřejmě nemůžu očekávat žádnou solidní práci, když ani manažer není dostatečně solidní na to, aby mi sdělil, voCoGou.
Pár měsíců na to jsem toho manažera potkal v Bílině na náměstí, jak tam dealuje smlouvy na O2 Telefonica a Centropol. Stejný principy jako ti, co tam dealovali ty voňavky.
Kdybych byl takovej zoufalec, abych byl ochoten si špinit jméno, taky bych si založil firmu, nasmlouval si Centropol, Telefonicu a nějaký pojišťovny a hledal zoufalce, kteří v tom nezaměstnaném regionu hledají, jak konečně vydělat nějaký ten peníz.
Ale ani od UPC se to neliší. Dělal jsem pro UPC a zrovna v té době, kdy jsem přicházel na pozici Obchodního zástupce D2D odtamtud odcházeli poslední poctiví prodejci. Už tam taky zůstali jenom ti zoufalí blbci, kteří uměli jenom lhát a podvádět starý lidi. A i nový osazenstvo manažerů poroučelo vnucovat jakékoli produkty, jen aby byly vyšší výsledky.
Tam, kde je nasycenej trh, tam se byznys plní špínou a lží, tak nemá cenu si dělat iluze o poctivém byznysu. Jediný rozvíjející byznys je ten, který zakládá něco nového - nová služba, nový produkt nebo nové kvality - tam se byznys ještě dá stavět na důvěře a prospěchu klienta. Jinak ale většinou obchoďáci myslí hlavně na svůj prospěch.

24 Mirka Mirka | E-mail | 3. července 2014 v 19:44 | Reagovat

Dnes jsem byla také na pohovoru,postup firmy stejný. Zavolali mi dnes dopoledne, že se pohovor koná  už dnes odpoledne v 16:30. To mě dost překvapilo, že to bylo tak naknap. Sedla jsem rychle  na vlak a jela. Ještě jsem se stačila slečny co mi volala zeptat, na  pracovní dobu  a plat a také o jaký se jedná prac. poměr. Pracovní doba byla denně od sedmi do sedmi, plat 15.000,- a úvazek plný a bez sobot a nedělí. Pak jsem slečně volala zpět, že o práci mám zájem, ovšem bohužel nejsem schopna pracovat denně, takže nevím, zda vůbec ten pohovor bude k něčemu, slečna odvětila, že to nevadí, že se určitě domluvím s manažerem. Tak jsem nasedla do vlaku  a jela do Olomouce. Pohovor probíhal asi takto. Moje otázka: chtěla jsem se zeptat, jelikož jsem schopna vyrobit reklamní plakát, ale nechápu jakým způsobem tedy budu tu reklamu, jak vy říkáte prodávat? Odpověď: bude vám přidělen asistent, který vás to naučí. Pak mi ukazoval nějaké letáčky a reklamní malé papírové stojánky, které se dávají v restauracích s tím, že jsem pochopila, že já je budu muset někde po restauracích ASI nabízet  a z toho budu mít provize.  Ještě jednou jsem se zeptala na tu pracovní dobu, kde mi byla upřesněna na čas od 7:30 do 18:00. A už jsem dostala informaci o tom, že práce je na ŽL s tím, jestli ve svém ŽL mám uvedenu zprostředkovatelskou činnost. Pak byly dotazy ohledně mého předpokladu, kolik chci měsíčně peněz  a na jaké stupnici bych se ohodnotila, co se týká kariéry... atd.A také jestli umím rusky, jelikož se firma rozrůstá  a co bych na to řekla, kdybych musela služebně do Ruska. Zeptala jsem se jaké asi město má pan manažer na mysli abych jako věděla, jestli je to Archangelsk nebo Moskva. Bylo mi zděleno, že to mi v zájmu firmy nesmí říct. Odešla jsem s tím, že si mám zavolat asi za hodinu, jestli jsem byla vybrána. Až na nádraží jsem se dívala do mobilu na internet  a přečetla si VOCOGOU. Takže toto píši až doma a myslím, že jsem určitě prošla do druhého kola výběrového řízení, ale nevolala jsem, takže FAKT nevím, jesli jsem TAK DOBRÁ. Jinak, děkuji, všem, co tady posílají příspěvky, je to fajn, kdybych si to přečetla než jsem jela ušetřila bych dopravu a čas, protože jsem vydala celé své odpoledne tomu, že jsem se nic nedozvěděla. Mirka

25 Jolana Jolana | 8. července 2014 v 22:46 | Reagovat

Tak já jsem byla na prvním pohovoru dnes v BF v OL a probíhalo to úplně stejně, jak už popsali všichni přede mnou...od začátku mi na tom všem něco nesedělo, zvlášť když pan manažer mlžil o náplni práce... Naštěstí jsem se poptala kamarádů, kteří BF znají a věděli o tom své a varovali mě. Pak stačilo vygooglit si recenze na tuto firmu a jen se mi to potvrdilo...takže díky moc všem za vaše zkušenosti, zítra se na "pozorovací" den fakt nemám v plánu dostavit...

26 .......... .......... | 16. července 2014 v 11:38 | Reagovat

Ja tam pracoval rok same ponižování delat striptiz pred celou kanceláři atd... Všem rozumným lidem doporucuju utíkat co nejdale a takovou třešničkou byla posledni výplata ktera činila -8000kč kdo by to nebral jit do minusi že

27 Smějová Markéta Smějová Markéta | E-mail | 2. ledna 2015 v 20:25 | Reagovat

adresa - drahotuše lipnická 35

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama